Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Abszolút beteges, terhesség...

Abszolút beteges, terhesség és szoptatás alatt dohányzó anyának a betegség góc gyerekét éppen tünetmentes időszakában közel engedhetem a 3 hónapos babámhoz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hú ez a sok minden hogy függ össze?

Nekem van olyan ismerösöm aki 3 éves koráig szoptatott, mikor terhessége alatt kint az udvaron ráment a cigi füst, azt mondta meg fog ettöl halni a gyereke, na neki állandóan beteg a gyereke, szinte 2 hetente valami légzöszerves betegsége van.


van egy barátnöm ö végig dohányozta és agyerek 6 éves létére szinte semmi baja sem volt még.


De ezt te érzed. ha akarod engedd oda ha nem akkor ne.

2011. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már eleve ilyen furcsa hozzáállással közeledsz az általad "betegség góc"-nak nevezett gyerekhez, szerintem közös érdeketek az, ha nem engeded szegényt a saját gyerekedhez. Ugyanis bármi történne a 3 hónaposoddal, ha van realitása, ha nincs, biztosan a "betegség góc-ot hibáztatnád érte.


(Csak csendben jegyzem meg, hogy az a gyerek, amelyik már jár közösségbe, az beteg is szokott lenni. A jobb immnrendszerű kevesebbszer, a kevésbé jó többször. Ha még kicsinek tartod a saját gyerekedet a közösséghez, akkor ne engedj a közelébe senkit. De elárulom, a túlféltett gyerekek szoktak nagyobb korukra a leggyakrabban "betegség góccá" válni, mivel az immunrendszerüket a sok fertőtlenítés miatt nem is használják, így meg sem tud erősödni.)

2011. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, elég érdekesen fogalmaztál...

Tényleg jobb, ha nem engeded magatokhoz azt a szegény gyereket, mindannyiótok érdeke...

Egyébként meg egyáltalán nem biztos, hogy az anyuka dohányzása miatt beteges a gyerek. A nővérem és sógorom a világ egyik legegészségesebben élő házaspárja (Norbiék után), mégis 2 hetente beteg a gyerek, születése óta...Mégis nap-mint nap találkozunk velük, a lányom a (megfelelő óvintézkedések mellett), még csak 1x volt beteg (de azt az orvosnál kapta el).

De ha így állnék hozzá a dologhoz, mint te, hát...

2011. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokta! Nem fogom ide engedni őket, mert abban a gyerekben szerintem mindig lappang valami, ha épp nem beteg, azt az 1-2 napot.
2011. ápr. 16. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!