Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3. -án volt p. é.17-18. -ra...

3. -án volt p. é.17-18. -ra nem várom. Kedden voltam a beágyazódás idején lábfejtörés miatt RTG vizsgálaton. Ha megtörtént a beágyazódás, a terhesség ilyen korai időszakában veszélyes lehet-e a magzatra a RTG sugárzás?

Figyelt kérdés
Okt.22-n jött meg a mensim.26-29 napos a ciklusom.
2009. nov. 12. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

Miből gondolod,hogy pont aznap volt a beágyazodásod?Volt valami jele?

2009. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha veszélyes volt elhal a terhesség:((


Nekem ezt a doki mondta,miután rtg voltam és pár napra rá kiderült,hogy babás vagyok.

De szerintem nem lesz gond.

Nálam nem lett belőle...már nagyfiú:)

2009. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia.

Aznap világosbarna folyásom volt.De ez még nem biztos hogy a beágyazódás jele lehet hogy csak beképzelem.A vizsgálat előtt megkérdezte a RTG-es h terhes vagyok-e.Mondtam h már 3 éve próbálkozunk.Ő erre azt válaszolta

h a megtermékenyítés idején alkalmazott RTG sugárzásnak nem bizonyított a káros hatása.Hétfőn újra vissza kell mennem RTG controllra.

2009. nov. 12. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
A baba az első napokban supa őssejtből áll. Az őssejtek lényege, hogy bérmilyen sejtté tudnak válni. Azaz ha sérült a korai időszakban néhány sejt, akkor a többi ki tudja pótolni, és egészsélges baba lesz. ha túl nagy a sérülés, akkor az őssejtek se tudják kijavítani, és elmegy a baba. Sérült baba nem lesz ebből, ne aggódj.
2009. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszodat.
2009. nov. 12. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!