Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki izgul velem? November 19....

Ki izgul velem? November 19. -20. -ra ki nem várja?

Figyelt kérdés

Nagyon sok együtt-izgulós kérdés van, nagyon jó olvasni mások tapasztalatait, és tudni, hogy nem vagyunk egyedül ebben a mókuskerékben :)

Férjemmel 8-9 hónapja próbálkozunk , azt hittük első hónapban sikeresek leszünk :) Most már P.R.I-be utalt nődokim, de mintha épp most történne csoda....Nem merem beleélni magam,

De:

Mindig van barnázásom,merci előtt már 5-6-7 nappal is

most 3-4 nap múlva meg kéne jönnie, és semmi, ill.némi fehér folyásom van

másfél hete voltam nődokinál rákszűrésen, írt fel betadine kúpot, mert h vizes folyásom van (amiből én nem érzékeltem semmit)és h fura a méhszájam is...persze rossz eredmény nem jött.

Fáj a derekam, illetve MINTHA ( :-) ) reggel, ill. egykét alkalommal émelygést éreztem volna (de lehet ezt már csak beképzelem???)

szóval a legfurább h se híre se hamva a barna veszedelemnek, és ez nagyon érdekes...

Tesztelést alig tudom megállni....

Valaki még, aki velem izgul?????


2011. nov. 16. 14:17
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Jaaa és egy nem egész napos, de gyakran érezhető alhas feszülés??-t is lehagytam ,de persze lehet ez is képzelgés????
2011. nov. 16. 14:19
 2/38 anonim ***** válasza:

Merci? :D

Amúgy meg ne is gondolj arra, hogy jaj most van a peteérésem, stb., stb. Élvezd a pároddal az együttlétet, és akkor fog sikerülni. Tapasztalatból írom.

2011. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Merci igen:) Férjemnek mindíig csak ennyit mondok: Beállt a (piros) Merci a garázsba :D

Jaa neem, nem vagyok ettől függetlenül, az a nagyon rágörcsölős, kiszámolós, hőmérőzős típus. Egyszerűen csak tudom mikor kell beállnia... :) és hogy előtte jóval szoktam barnázni...és fura, hogy ezúttal nem

Köszi azért

2011. nov. 16. 14:32
 4/38 anonim ***** válasza:
Én 15-re vártam és eddig semmi. Persze 19-20 ra sem várom :)))) Majdnem megjön érzés van, gyomrom néhány napig rossz volt. Előtte én is szoktam barnázni, kicsit vérezgetni, de most semmi. Voltunk "együtt" is, arra mindig megjön, de most nem. Reménykedem...
2011. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Hűű akkor neked már reménysugár az egy napos késés??? vagy nálad elő szokott fordulni???

Nekem életemben egyszer késett, esküvőnkor :) tuti stressz miatt, úgyhogy ha nekem késne egy napot, már bizakodnék :D sok sikert neked is.,,írd meg ha tesztelsz, és eredményt

2011. nov. 16. 14:58
 6/38 anonim ***** válasza:
szia én 27-re várom és ugyanugy vagyok mind te már 7 honapja várjuk akis csodát de sajnos semmi.minden nap van geykis hányingerem meg alhasi feszülésem de én már nemélem bele magam mert én már voltam álterhes is szoval nem érdemes magad bele élned remélem mndkettöknek minnél hamarabb sikerülni fog és én itlok érted::)) pusszi
2011. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

:) Igen, ezzel én is így vagyok, hogy nem merem beleélni magam, és figyelni sem nagyon akarom a tüneteket, hátha csak beképzelek valamit,. Tény, hogy még ma sincs semmi jele, hogy meg akarna jönni...

Jajjjj annyira boldog lennék, ha végre sikerülne, bár belül, mélyen mégis úgy érzem, hogy,,,nem :(

Én is szurkolok értetek :) Jelezz mindenképp vissza, ha +, ha - a végeredmény

2011. nov. 18. 08:53
 8/38 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki 15-re nem várta. Tegnap már nagyon erős "mindjárt megjön" görcsöm volt. Délutáni teszt negatív. Este megint együtt voltunk, hogy akkor ne szenvedjek már annyit, jöjjön meg (ha együtt vagyunk mindig megjön), de SEMMMI!. Ma reggel vagyok a 35. napon. A melleim nagyon fájnak, és mensi sehol. Akkor most mi van? :DDD
2011. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Nos, a te eseted előtt is értetlenül állok :D

Vagy tényleg meg kéne jöönie ma-holnap....vagy ... :D

Te ismered magad, hogy ez mennyire kivételes eset, de sztem próbálj még tesztelni , hááátha :) Remélem sikerül

Várom az eredményt

2011. nov. 18. 09:12
 10/38 anonim ***** válasza:

Én ma a 40. napon vagyok. Szerdán kellett volna nagyjából megjönnie de soha nem tudhatom pontosan. Ebben a hónapban nem sokat voltunk együtt, szóval emiatt sem bízok annyira benne, csak titkon...

Júliusban hagytam abba a fogamzásgátlót.

A hasam fájdogál, mensis érzésem van. A első teherbeesésemnél pont így voltam. (2 évet próbálkoztunk, mire sikerült)

Szóval szerintem ma meg is jön... pedig de jó lenne, a sikerülne!

2011. nov. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!