Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki izgul velem? November 19....

Ki izgul velem? November 19. -20. -ra ki nem várja?

Figyelt kérdés

Nagyon sok együtt-izgulós kérdés van, nagyon jó olvasni mások tapasztalatait, és tudni, hogy nem vagyunk egyedül ebben a mókuskerékben :)

Férjemmel 8-9 hónapja próbálkozunk , azt hittük első hónapban sikeresek leszünk :) Most már P.R.I-be utalt nődokim, de mintha épp most történne csoda....Nem merem beleélni magam,

De:

Mindig van barnázásom,merci előtt már 5-6-7 nappal is

most 3-4 nap múlva meg kéne jönnie, és semmi, ill.némi fehér folyásom van

másfél hete voltam nődokinál rákszűrésen, írt fel betadine kúpot, mert h vizes folyásom van (amiből én nem érzékeltem semmit)és h fura a méhszájam is...persze rossz eredmény nem jött.

Fáj a derekam, illetve MINTHA ( :-) ) reggel, ill. egykét alkalommal émelygést éreztem volna (de lehet ezt már csak beképzelem???)

szóval a legfurább h se híre se hamva a barna veszedelemnek, és ez nagyon érdekes...

Tesztelést alig tudom megállni....

Valaki még, aki velem izgul?????


2011. nov. 16. 14:17
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Jaaaajjjjjjjjjjjj de boldog vagyok ha ilyen hírt olvasok, és egyben baromi irigy is :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Nagyszerű csoda lett harmadszorra az életetek része, hogy fogod közölni apával????Szívből gratulálok!!!!!!!!Jó egészséget
2011. nov. 18. 13:26
 22/38 anonim ***** válasza:

Már tudja az apuka is, együtt csináltuk a tesztet...néztük, ahogy előkerül a 2 csík is....

Nektek is sok sikert!!!

2011. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
A 15-re nem várós vagyok :))Kérdésre a válasz: Átlagban 31. napos a ciklusom, de mostanában megjött 28 napra is és ráadásul volt olyan, hogy már a 25., 26. napon elkezdett picit barnázni, meg időnkét 1-2 vércsepp, majd a 31. nap körül jött meg rendesen. Ha érzem, hogy mindjárt megjön és együtt vagyunk, akkor közben, vagy utána tutira megjön. Most is vártuk, hogy majd tiszta "piros" lesz minden utánunk:DD De nem. Nem tudom, ki hogy van vele, de ha már lóg a levegőben a mensi, akkor kis erőlködésre is megjön, pl. nagywécé:DD De az utóbbi néhány napban minden nap voltam és mégsem. Eddig "csík" teszteket használtam, a belemártós fajtát. Most vettem egy kazettás vizeletsugárba tevőset. Bár erre is 25-ös érzékenység van írva, de hátha jobb minőségű. Nem tudom. Mindenesetre most úgy döntöttem, hogy hétfőig várok vele. Ha addig nem jön meg, az már a 38. nap és akkor reggel megcsinálom. Ha mégis megjön.... 2014-ig jó, úgyhogy nem megy kárba:DDDD Egyébként ma már nem görcsölt annyira a hasam, ellenben a mellem nagyon fáj, időnként még nyilal is rendesen. Meg érzelmileg is trotty vagyok. Most is bőgtem egy hülye műsoron, pedig nem vagyok ilyen fajta:DDDD Ha ezek után megjön, akkor is bőgni fogok :DDD
2011. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
nah, most meg úgy izgulok itt mindenki + tesztjéért, mint a sajátomért :) Kellett ez nekem ?? :D Eddig csak a magaméért kellett, most pedig ... :D : D: D nagyon várom az eredményeket
2011. nov. 18. 14:01
 25/38 anonim ***** válasza:

A 40. napos vagyok.

Nekem meg úgy "beleült a bogár" a fülembe, hogy semmi mással nem bírok foglalkozni, mint a lehetséges terhességemmel.

Közben megint csak egyszer fáj a hasam, egyszer nem.

Haragszom is magamra mert nem voltam a témába "belehülyülve", kimondottam elhatároztam, hogy a másodikkal nem parázok össze annyit, mint az elsővel. (Konkréten félőrült voltam, hogy miért nem esek már teherbe.)

Szóval most kezdem megint beleélni magam, holott nem akartam. Ne fogok elkeseredni, ha nem sikerül, úgy is "terveztem", hogy megint minimum 2 év, mire összejön...

Erre itt jár az agyam, hogy most akkor mi van, mert hát ugye szerdán volt 6 hete, hogy utoljára menstruáltam...

Most már leállítom magam! :):):)

2011. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
:D Nee állítsd le magad :) ezt még hagyd meg magadnak izgulós beleélős hónapnak, és ha nem sikerül, majd jóóól betartod a magadnak tett ígéreted :D addig izgulj , stresszelj velünk :D :D Sok sikert
2011. nov. 18. 14:49
 27/38 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 28-án nem várom.remélem összejön. Én úgy gondoltam,hogy ha nem jön meg akkor 2 napra rá tesztelek.

2011. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én 23-ra nem várom, illetve nem is tudom, mert hétfőn kell mennem a meddőségibe, ott csinálnak terhességi tesztet. Inszemünk volt, most először és nem tudom, lehet, hogy emiatt előbbre tolódott, de elvileg szerdán kéne megjönnie.

Tünetem annyi van, hogy feszül a mellem, nagyon érzékeny. Alig bírom elviselni a melltartót. Ilyen eddig nem volt, de nagyon félek, hogy csak beképzelem. Lassan 3 és fél éve várunk babára, és már nem nagyon merek reménykedni. Mindenkinek szurkolok nagyon. És gratulálok a pozitívos kismaminak. :)

2011. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Nesta válasza:

Sziasztok,

Orommel olvasom a 'siker story'-t, Gratulalok!:)

Nalunk sajnos meg varat magara a Babank:( 6 honapja probalkozunk es ma du-ig azt hittuk, hogy VEGRE, sikerult..de sajnos, nem. Mindig nagyon pontos, 28 napos ciklusaim vannak es most kesett. Igaz, csak 3 napot de ez eddig egyszer fordult elo es akkor 4 hetes terhes voltam:) Mar van egy csodalatos nagylanyunk es most szeretnenk egy testvert.:)

En tul vagyok egy petev. atfujason es elvileg minden rendben. Viszont egy fejlodesi renellenessegbol adodoan nehezebb a beagyazodas illetve a kihordas. Van egy fal a mehemben ami kette valasztja a mehurt. Vagyis fele akkora helyen, fele akkora esellyel indulunk.. de mivel mar volt egy sikeres, 40.hetes, (10/10apgarral) problemamentes terhessegem, bizakodunk. A ferjemnel is minden ok. Vitaminok, egeszseges taplalkozas, 2 naponta egyutt vagyunk, etc. Szoval tenyleg mindent igyekszunk megtenni a cel erdekeben:) ..de most egy picit elszomorodtam...igyekszem nem ragorcsolni de nem konnyu.

Szoval egyutterzek az 'izgulos csapattal':)) most 5 nap aztan ujra probalkozunk! Fo a + hozzaallas. Persze ha esetleg van jo otletetek, tapasztalatotok a beagyazodast elosegito praktikakkal, keszitmenyekkel kapcsolatban, szivesen fogadom!:))

Elore is koszi!

2011. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 wartburg353s ***** válasza:

Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek, akinek sikerül! Velem nem tudom, mi van, van egy egyéves kisfiam, és gondolom, még nem álltam helyre hormonálisan, mert újabban 40 napos a ciklusom, pedig azelőtt mindig 28 napra megjött. De minden hónapban kicsit beleélem magam, hogy hátha jön a kistesó... Most is ez lesz szerintem, aztán meg rossz, amikor mégis mejön.

2011. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!