Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki izgul velem? November 19....

Ki izgul velem? November 19. -20. -ra ki nem várja?

Figyelt kérdés

Nagyon sok együtt-izgulós kérdés van, nagyon jó olvasni mások tapasztalatait, és tudni, hogy nem vagyunk egyedül ebben a mókuskerékben :)

Férjemmel 8-9 hónapja próbálkozunk , azt hittük első hónapban sikeresek leszünk :) Most már P.R.I-be utalt nődokim, de mintha épp most történne csoda....Nem merem beleélni magam,

De:

Mindig van barnázásom,merci előtt már 5-6-7 nappal is

most 3-4 nap múlva meg kéne jönnie, és semmi, ill.némi fehér folyásom van

másfél hete voltam nődokinál rákszűrésen, írt fel betadine kúpot, mert h vizes folyásom van (amiből én nem érzékeltem semmit)és h fura a méhszájam is...persze rossz eredmény nem jött.

Fáj a derekam, illetve MINTHA ( :-) ) reggel, ill. egykét alkalommal émelygést éreztem volna (de lehet ezt már csak beképzelem???)

szóval a legfurább h se híre se hamva a barna veszedelemnek, és ez nagyon érdekes...

Tesztelést alig tudom megállni....

Valaki még, aki velem izgul?????


2011. nov. 16. 14:17
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Érted is lehet izgulni akkor ?!! :D

Remélem lesz itt legalább egy valaki , aki sikeres lesz köztünk :)

Ki tudja, lehet az a kevés alkalom hozza meg épp ilyen hamar a csodátokat :D

2011. nov. 18. 09:14
 12/38 anonim ***** válasza:

Drukkolok nektek!!! :)


Kedves utolsó! Reggeli első vizeletből tesztelj, az már hátha mutat valamit!!! +++++++

2011. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
Sziasztok! Zsuzsi vagyok. Én mára nem várom. Tüneteim mintha lennének, de lehet, hogy csak beképzelem. De a hőm magas, 37,1 és olyan, mintha bármelyik pillanatban megjöhetne. Szóval nem tudom. Leghamarabb vasárnap reggel szeretnék tesztelni. Drukk mindenkinek. Aki tesztelt írja meg, remélem ++++++++ lesz mindenkinek!! :)
2011. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Korai izgulni. Tudom mit beszélek, nekem több mint 6 év után jött össze. Minden hónapban volt minden tünetem, csak épp mindig megjött. Aztán amikor egyszer nem volt időm a babára gondolni a sok stressz miatt (párom munkahelyet váltott, nekem a kollegáim közül épp 3-at kellett helyettesíteni egyidőben), akkor jött össze a dolog.

16+6 hkm

2011. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Gratulálunk kedves utolsó, bár nem jó olvasnunk szerintem ,hogy korai izgulnunk, és neked 6 év kellett, Ezt nagyon sajnáljuk (sztem írhatom mindneki nevében) de nem vagyunk egyformák, és rengeteg példa van, akiknek iganis érdemes volt izgulnia, várnia :D

És nem görcsölök rá én sem...

Boldog babavárást!!

2011. nov. 18. 12:06
 16/38 anonim ***** válasza:
én is gratulálok az utolsó előttinek,de szerintem is a többség azért csak izguljon,mert szerencsére nem kell mindenkinek ennyit várnia!!! és a többségnek jóval korábban összejön a baba!!
2011. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Detto ez a helyzet nállam is, 8 hónapja próbálkozunk, szombat, vas. nem kéne jönnie, reménykedem, de én barnáztam kb 3 nappal ezelőtt 5 napig, de elmúlt. Fájdogál a hasam alja, kisebb mellfájdalom is van, szóval veled együtt izgulok.. Írj, ha teszteltél!!
2011. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Én sem vártam nov 19 re, de nem bírtam ki és teszteltem....+++++++lett....3. baba....
2011. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Okés...

És Te mikor tervezel tesztelni??? tudom, hogy csak akkor kéne ha késik, blaa-blaaa,,,, de olyan nehezen állom meg, mert ugye olvasni, hogy valakinek már 2-3-4 nappal előtte is kimutatta :) szóval tényleg nehéz erőt venni magamon...mert ha most tesztelnék, és negatív lenne, még reménykedhetnék, hogy jajjj csak nem mutatja még ki :) de ha később tesztelek és úgy negatív az lehangolóbb.

Pedig az igazság így is úgy is ugyanaz..de érdekes milyen fontos az embernek, hogy legyen reménye...

Vállalva ezzel, hogy még nagyobbat csalódik ...

Szorítok neked

2011. nov. 18. 13:25
 20/38 anonim ***** válasza:

A 10. válaszoló vagyok, aki írta, hogy ma a 40. napon van.

Eddig 35-36 napra szokott megjönni, egyszer 38 napra. PCOS-em van, szóval nálam kiszámíthatatlan.

Az egyetlen ok, ami gyanakvásra késztet, hogy az első gyermekünkkel ugyanígy éreztem. Állandóan azt hittem, hogy megjön, futkoztam a Wc-re. Nála a 43. napon este lett + tesztem.

Nincs itthon tesztem, próbálok majd venni vhol. Bár addig meg is jön szerintem...

2011. nov. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!