Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ebből már nem lesz baba?...

ExCaty kérdése:

Ugye ebből már nem lesz baba? Görbe lent.

Figyelt kérdés

[link]

Még nem jött meg.



2011. nov. 16. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet baba
2011. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én itt babát látok.
2011. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok, de én nem látom :D sajnos.. :( miért gondoljátok hogy van? hisz leesett a hőm... de bárcsak igazatok lenne!!!
2011. nov. 16. 17:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Peteérésed a 17-18 nap között volt. Aktusokat nem jelölted, így nehéz bármit is mondani, de a kimenetelig még jócskán várni kell...
2011. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hmm.. az helyzet hogy most a ciklus.hu tényleg jól húzta be a peteérésemet. nov 5-én (13. ciklusnap) volt tojásfehérje szerű folyásom, ez mellett még vizsgálom a méhszájamat is és ez így stimmel. hogy mitől volt az a kis hőesés a 17. napon, fogalmam nincs! de akkor se folyás, se felpuhult és kinyílt méhszáj nem volt megfigyelhető. most akkor legyen okos az ember lánya!
2011. nov. 16. 17:21
 6/8 A kérdező kommentje:
görbeszakértők, mit gondoltok??
2011. nov. 16. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is akkor volt pé-d mikor érezted, és én sajnos inkább azt látom, hogy holnap meg fog jönni. Előző ciklusod is 25 napos volt. De hátha nincs igazam!!!! Szorítok neked, hogy baba legyen!
2011. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is meg fog jönni, de azért köszi és jó az ha van egy halvány kis reménysugár.. :) azért majd megírom mi lett.
2011. nov. 16. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!