Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élő egyetemist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élő egyetemista/főiskolás fiúk-lányok! Mikor tudtok találkozni párotokkal, bizonytalanság és hasonló problémákkal hogy küzdötök meg? Megcsalásra gondoltatok, vagy megtettétek? Ki az, aki hisz a távkapcsban és ki az aki nem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

7végente taliztunk.

A bizonytalanság részemről nem volt jellemző. A párom részéről viszont igen, ezért el is hagyott.

Soha nem csalnám meg a párom semmilyen körülmények között.

2 távkapcsolatom volt, de egyik sem működött a srácok hozzáállása miatt. Szal én már ha lehet, akkor elkerülöm.

2009. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én 2 évig voltam távkapcsolatban úgy, hogy hétvégén találkoztunk mindig, és minden nap 10-20 percet beszéltünk. A barátnőm nehezen viselte sajnos, sokat veszekedtünk, de kibírtuk. Most már ő is egyetemista és együtt élünk. Igazából szerintem csak akarni kell. Jó mondjuk mi csak 140 km-re voltunk egymástól, de ha vki pl 2 hetente jár haza mindig az elég necces. Nekem is kellett hogy péntek szombat vasárnap lássam a barátnőmet. Meg igazából ha bele gondolok csak 4 nap volt egy héten, amikor nem találkoztunk.


Persze ez függ az egyéntől is, ha valaki pl bulizik össze-vissza, azt biztos nehezen tolerálja a másik fél. Én is buliztam egypárszor, de eszembe sem jutott hogy megcsaljam a barátnőm.

2009. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

én hiszek benne, bár nem volt még. attól is függ milyen messze van egymástól a két fél, hogy mennyire őszinték egymáshoz,mennyire bíznak meg egymásban.

egyik barátnőmnek amerikában élt a barátja és 2,5 évig bírták, igaz még elég fiatalok voltak :)

2009. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már két éves volt a kapcsolatom, mikor egyetemre mentem. Minden hétvégén találkozunk. Rossz érzés, hogy nem látom hétközben, de olyan a szakom, hogy ha itt lenne, akkor se lenne rá időm. :( De a kapcsolatunk továbbra is jól működik.
2009. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mi nagyon kozel lakunk, 1 egyetemre jarunk de legtobbszor mi is csak csutortok-vasarnap tudunk egyutt lenni. ritkan 1-1 estet het kozben. volt tavkapcsolatom, a fiu miatt nem mukodott.

sok ismerosom van, 1 darabig birjak (1 honap-2ev) de a feltekenyseg, a bizonytalansag annyi veszekedeshez vezet h vegul szakitas a vege. :( olyan is van aki megcsalta, olyan is aki nem. szoval van mindenfele.


ami altalanos hiba hogy az 1ik fel elkenyelmesedik es elvarja h folyton a masik rohangaljon az o varosaba illetve a feltekenyseg, a "nem mehetsz" "nem engedlek" es a "kivel voltal", "nem hiszek neked" "biztos hazudsz, megcsalsz" jellegu mondatok.

mi az h nem enged????? nem az apad! normalis kapcsolatban, ha tav, ha nem nincs ilyen h nem csinalhatsz vmit mert nem engedi a parod!!!!! mi az h nem mehetsz ki a haverekkel, nem mehetsz bulizni? (mikozben o persze bulizik) senkinek nincs joga ilyesmihez. es rendszerint ezekre ra is megy a kapcsolat elobb vagy utobb.

szerintem ha mind2 fel hoz aldozatot es oszinte, megbizik magaban es a masikban van ra esely. ugyanez 1 normalis kapcsolatban is meg kell legyen, de a tavkapcsiban ezek kielezodnek, meg fontosabbakka valnak.

2009. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a latottak alapjan a hosszu tavu JO tavkapcsolatban nem hiszek. :(
2009. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nekem is a barátom egyetemista és csak hétvégente tudunk találkozni 60km távolság.1évig kell kibirnom,mert szeptembertől már énis megyek abba a városba.


én mondjuk elég nehezen viselem,nagyon hiányzik s magam miatt vagyok néha kissé féltékeny rá,próbálok nem az lenni,de néha nem megy.mivel a szakán 80% lány...

Bizom benne csak néha nehéz s ebből szoktak kisebb viták lenni,

de biztatjuk egymást h kibirjuk

2013. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!