Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nyáron (augusztusban) együtt voltam egy sráccal, azóta nem tudok megnyugodni, mert attól félek, hogy terhes vagyok! 6 tesztet csináltam, mind a 6-ot kis idő eltelte után, az utolsót talán 2 hete, az összes negatív lett. Voltam nőgyógyásznál, ott is szintén 2 hete, mert rendszertelen a mensesem mióta az eszemet tudom, csinált hüvelyi uh-t, de én nem mondtam neki a félelmem, hogy terhes vagyok! Bizonyára mondta volna, hogy ha babát lát, nem? A leletemre azt írta, hogy 13mm-es tüsző a bal petefészekben! Viszont ebben a hónapban nem jött meg,14én kellett volna! Szerintem már bebeszélem magamnak, hogy babát várok, mert mintha híztam volna is meg hányigerem is van (szerintem ez már csak a képzelgés)! Mert őszintén, nem szeretnék babát.20/L
2011. nov. 16. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugi tuti nem vagy terhes azt a dokinak látnia kellett volna!
2011. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,én is így gondolom,mert már 12hetes terhes lennék kb.!Szerintem ebben a hónapban már azért késett,mert annyit stresszeltem rajt!És szintén ezért is van hányingerem!A hízásmeg puffadás mert nem jött meg,remélem!Köszönöm szépen a válaszod :)
2011. nov. 16. 20:14
 3/9 ExCaty ***** válasza:
szerintem sem vagy terhes!
2011. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%, hogy a doki mondta volna ha terhes lennél.
2011. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy. Bunkó leszek: védekezni luxus?
2011. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,megnyugodtam kicsit! Valóban,tudom,hogy hibáztam,igazad van!!
2011. nov. 17. 18:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Megjött 19-én,ugyanolyan erős és hosszú volt mint szokott!!remélem megnyugodhatok,de akkor is én úgy veszem észre,hogy hízok.. :S
2011. nov. 22. 17:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokat eszel :):)
2011. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. nov. 23. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!