Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy bizonyított...

Miért van az, hogy bizonyítottan volt (uh) tüszőrepedésem már 3 napja és még sem emelkedik a hőm?

Figyelt kérdés
Hormonok rendben és iszom a palástfű teát is!Előző hónapban is ugyanez volt és még duphastont is szedtem és akkor semm emelkedett meg,csak majdnem 1 hétre rá!A többi hónapokban pedig ovu után már másnap megemelkedett!
2011. nov. 17. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
görbéd?
2011. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a mostani

2011. nov. 17. 10:52
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a múlt havi!

2011. nov. 17. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, csak, ebben a hónapban mindenkinek megbolondult a hőmérséklet

A mostani: [link]


A múlt havi: [link]


Nekem sem egyértelmű, szerintem neked most lesz csak.

2011. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked azért egyértelmű szerintem!Nekem már meg volt a tüszőrepi,mert uh-n nézték,úgyhogy tuti!
2011. nov. 17. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:

A babatervezők otthonáról másolom be neked.

"Kivételes esetben léteznek olyan nök, akik a progeszteronszint növekedésére nem reagálnak hömérsékletemelkedéssel. Náluk elöfordul olyan anuvulatórikusnak tünö ciklus, amelyben a látszat ellenére volt tüszörepedés. Ebben az esetben ultrahangos monitorozással vagy hormonszint vizsgálattal lehet bizonyítani a petesejt kiszabadulását."

2011. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Hátha így van és végre sikerül már így 1 év után!
2011. nov. 17. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!