Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinek szülés után...

Van olyan, akinek szülés után sem állt helyre a peteérése?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sajnos így jártam. Gyógyszerrel kellett meghozni, mert már nem szoptattam több mint fél éve (szülés óta kb. 1 év telt el) és még mindig nem jött meg. Utána kellett szednem a Diane 35-öt, mert a labor szerint a hormonszintjeimmel volt gond. Fél évig kellett szedni, utána ugyan megjött, de normális ciklusom nem volt. Volt hogy 22 napra jött meg, de olyan is volt, hogy 50-re. Azóta volt már másik szülésem, de a legnagyobb rendszer a menzeszemben továbbra is a rendszertelenség :-)
2011. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csatlakozom.nekem szülés előtt minden ok volt,de most nem állt vissza szoptatás után sem.Nekem a hormonjaim elvileg rendben voltak (bár a 21.napon nem nézték) így én peteérésre clostyt kaptam.Attól lett peteérésem és a köv.hónapban már anélkül is.viszont nem sikerült még teherbe esnem.

Előző,neked könnyen ment 2xra a teherbe esés?

Kérdező,voltál már vizsgálatokon?Honnan tudod,hogy nincs pé-d?(nekem nem volt tünetem csak uh. látszott) Szoptatsz még?

2011. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen könnyen sikerült, mert amikor megbeszéltük, hogy most már lassan jöhetne a tesó, akkor egyszerűen abbahagytuk a védekezést. Nekem a problémám miatt nem ajánlották a hormonális fogamzásgátlót, csak a hormonszint beállítása idejére szedhettem a diané-t. Ezért tulajdonképpen csak a pharmatex-et nem használtam tovább. Nagyjából 6 hónap alatt összehoztuk. Az összes nehézség ugye az volt, hogy én soha nem tudtam, hogy pontosan mikor van peteérésem, de eléggé rendszeres a nemi életünk :-) úgyhogy ez sem volt igazán gáz. A szülés idejét is ultrahangok alapján "lőtték be" mert nem tudtuk soha az utolsó menzeszhez igazítani, mert abszolut nem volt biztos, hogy a peteérés mikor volt. Nekem pl. valószínű, hogy akkor pont a menzesz utáni 22. napon volt peteérés, tehát 1 menzesz megint kimaradt volna. Így legalább nem görcsöltünk rá a babára :-) Azt azért tudnám értékelni, ha végre megtudná mondani valamelyik orvos, hogy mivel lehetne véglegesen helyreállítani a ciklusomat :-)
2011. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!