Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mi a teendő? Érdemes...

Ilyenkor mi a teendő? Érdemes már tesztelni, vagy várjak még?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fogamzásgátlót szedek, ám már egy jópár napja motoszkál bennem valami kis gyanú, hogy mellette esetleg babós leszek/vagyok... A bogyóból 5 szem van vissza. Érdemes a tablettaszünet előtt tesztelnem, vagy mindenképp várjam meg, míg elfogy a tabletta? A menzeszem általában a tabiszünet utolsó napján jön meg, addig meg szétvet az ideg. Ha igazam lenne, megijednénk, kicsit gondban lennénk (picit későbbre tervezzük), de ugyanannyira örülnénk is.

A válaszokat előre is köszönöm!


2009. máj. 10. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon ideges vagy tesztelj persze, azt az 500 forintot megéri, hogy még 2 hétig ne legyél ideges.

Miből gondolod,hogy terhes lennél?

2009. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a gyors választ. Tényleg csak mentálisan csavarodtam be, azt hiszem. A józan eszemmel tudom, hogy még várni kell egy kis időt, de azt hiszem, annyira szeretnék tudat alatt, hogy már "tüneteket" produkálok.

Fizikailag csak abból tudtam az esetleges babára következtetni, hogy fáradékonyabb-fejfájósabb vagyok, és nagyon gyakran járok pisilni, holott felfázásnak nyoma sincs. Persze ez lehet az idegesség miatt is.

Mindenesetre egyet tesztelek, és megkönnyezem az eredményt, amit már tudatalatt tudok, de meg is könnyebbülök, hogy a tervezettek szerint alakulhatnak a dolgok... Ejj, szégyellem is magam, hogy feleslegesen írok kérdést..

Mégegyszer köszönöm a választ. Üdv :)

2009. máj. 10. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem volt ez felesleges kérdés:)

Ha valaki nagyon akar bébit, minden felmerülő kérdés fontos. De nem nagyon értem, ha babát szeretnél, miért szedsz tabit? Vagy párod még nem akarja?

Azért értelek meg, mert én is ilyen voltam, nemrég hagytam abba a gyógyszert, de párszor produkáltam terhes tüneteket alatta,mert nagyon "babamániás " vagyok. Csak még elég fiatal is, úgyhogy várnunk kell, de a tabit már leépítettem, hogy nehogy ilyen pco-m meg nemtudommim legyen:)

Én drukkolok,hogy baba legyen:)

2009. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, nagyon aranyos vagy!

A Párom is készül, nagyon tervben van a babóca. Csak anno egy évet halasztottam az iskolában, mert lehetőségem volt külföldre költözni, így még itt az az egy év, amit egy felnőttképzésen végzek. Az osztálytársaim tündériek, nem egy anyuka van köztünk, és beígérték, hogy ha kell segítenek, meglesz az az érettségi :) Csak ha józan ésszel gondolom végig, természetes, hogy a stresszmentes babavárást választom, miután végeztem a tanulással. Az egyetem meg mehet levelezőn is :)

A tabit emiatt szedem, de semmiképp nem vetetnénk el, ha "becsúszna", és nincs semmi gond..

Mindenesetre holnap reggel tesztelek, vérzik az eszem, vérzik a szívem. Bolond vagyok... :))

Köszönöm mégegyszer.

2009. máj. 11. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit:))

Milyen egyetemre szeretnél menni?Én jogra járok, nagyon durva, még levelezőn is. és egyáltalán nincsenek tekintettel a kismamákra. Múltkor egy vizsgán barátnőm a saját fülével hallotta, ahogy egy pasi megbuktatott egy nőt, akinek ott volt vele max 3 hetes babája, mert nem tudta hova tenni, és miután beírta neki az egyest közölte, hogy reméli azért a teje nem fog elapadni.Ekkora bunkót.

Megírod majd, hogy mi lett az eredmény?Kíváncsi vagyok.

2009. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jézusom... Végigfutott a hátamon a hideg a sztoritól. Legalább szó nélkül buktatta volna meg, az is épp eléggé megrázó...

Engem is foglalkoztat a jog, de azt hiszem, nem lenne hozzá elég kitartásom.

A főiskolai képzésekben is gondolkozom, nagyon érdekel a védőnő szakma (amiről azt hiszem, le kell tennem, mert nagyon telített), de izgatja a fantáziám a "szülésznőség" is :)

Persze, mindenképp bepötyögöm, reggel mi lett a csíkokkal...

Kitartás az egyetemhez, minden tiszteletem a Tiéd :))

2009. máj. 11. 19:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Negatív... Pedig titkon de reménykedtem... :')
2009. máj. 12. 07:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom:(

De semmi baj, befejezed szépen a sulit, utána elkezdetek próbálkozni, tabi nélkül(úgyazért több esélyes lesz:) és össze fog jönni.

Én is éreztem már így, mint most te, de aztán elfogadtam, hogy csak a képzeletem játszott velem, és lelkileg képzeltem be, hogy terhes vagyok.

A szülésznő/védőnő szakma nagyon szép szerintem, sok sikert hozzá!És a babásodáshoz is:))

2009. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!