Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megjött a menzeszem 7 napig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjött a menzeszem 7 napig tartott majd egynap kimarad és még egy napot volt kicsit. A vér mennyiséggel nem volt baj. Lehetek terhes? Mert kicsit rosszul vagyok pár napja, igaz meg vagyok fázva és allergiám is van? Érdemes ilyenkor tesztelni?

Figyelt kérdés

Vagy felesleges és bebeszélem magamnak a hülyeséget?

Mutat ilyenkor valamit is ki miután megjött?(Vasárnap múlt el a menzeszem)


2009. júl. 28. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

nemvagy.

bebeszéled magadnak.

2009. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy azthittem már elmúlt, és mégis másnap jött megint egy kicsi. Tuti nem vagy terhes, hiszen megjött. ( igaz megjöhet annak is aki teherbe esett, de akkor nem átlagos mennyiségű vér távozik, és nem is tart addig, mint átlagosan )
2009. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!