Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek-e akkor ha 3...

Terhes lehetek-e akkor ha 3 napja késik a menstruációm, néha csak úgy spontán fehér folyásom van, szédülök, reggel és nap közben (este is) hányingerem van?

Figyelt kérdés
(ingadozik a kedvem hol vidám vagyok hol csak úgy ok nélkül elbőgöm magam) Nagyon kívánom az édességet (amit egyébként nem nagyon szoktam), és úgy fáj a hasam mintha meg jönne de semmi.
2009. máj. 10. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem csinálsz tesztet?
2009. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

ha még a melled is érzed akkor holnap tesztelj egyet. de sanos velem is volt már ilyen, terhes nem vagyok, de csokit ennék mindig mielött megjön, pedig amugy nem szoktam. ird majd meg mit teszteltél.

32

2009. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
holnap fogok tesztet venni...a melleim is érzékenyek...és a hasam is puffadt kicsit...mennyi az esélye h terhes vagyok?köszi a gyors válaszokat
2009. máj. 10. 22:46
 4/19 anonim ***** válasza:

elég nagy esélye van de ird meg jo?

32

2009. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
rendben megírom és köszi szépen :)sokat segítettél
2009. máj. 10. 23:04
 6/19 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló helyzetben vagyok mint te, igaz nekem csak kb holnap nem kéne megjonnie. De már egy hete mindjárt megjon érzésem van, s tobb napja émelygek, meg hányingerem van, ja és egész nap csak aludnék. Majd írd meg mi lett!!! Nagyon drukkolok.
2009. máj. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ma megcsinálom a tetsztet és írok. hát kicsit ideges vagyok..de azért köszi:)
2009. máj. 11. 11:22
 8/19 anonim ***** válasza:
06:58- as vagyok. Ma még nekem hozzájott a fehér folyás is. Mindkettonknek drukkolok! Hodet nem méred? Mert ha nem esett még le, akkor nagy az esélyed :-)
2009. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

megcsináltam a tesztet...de negatív lett :( :(:(:(:(

még holnap reggel csinálok egy másikat...nagyon reménykedem h mégis pozitív lesz :)

2009. máj. 11. 18:49
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát nagyon drukkolok. Szerintem is inkább reggel csinálj!
2009. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!