Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba lehet, vagy valami nincs...

Baba lehet, vagy valami nincs rendben?!

Figyelt kérdés
A ciklusom 9. 10.11. napján voltunk együtt, most a 16. napon vagyok és szinte semmi folyásom nincspénteken volt egy hete hogy egy minimális fehér csíkocska volt a bugyimon, de azóta csak ma egy kicsi, megnéztem mi a helyzet ben, hogy belül is száraz vagyok-e, de van ben sűrűbb fehér válladék, aminek nincs szaga! Napok óta hányingerem van bár esténként és egy ideje tejet innék, ma vettem is de attól öklendezni kezdtem, szóval most mégsem kell...... Nagyon negatív hangulatváltozásaim vannak, vagy normális vagyok, vagy már én is észre vettem, hogy lobbanékony már szinte bunkó! Mingen egyszerű kérdésre pl ettél? rosszul reagálok? Mi lehet ez?? Ha terhesség lenne annak még nem lenne tünete, vagy igen? 28-30 naposak a ciklusaim egyébként, és az utolsó 28. napra jött meg, de nem tartott sokáig, nem is volt erőteljes, csináltam akkor 2 tesztet, biztos ami biztos alapon, de - letek!
2011. nov. 19. 15:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy a "hüvelyszárazság" irrítál a legjobban, mert nekem a ciklus minden szakaszában szokott viszonylag bőséges folyásom lenni, és nem is sűrű!
2011. nov. 19. 15:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet baba, de várj a nemvárt napjáig és tesztelj.Szorítok
2011. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha baba lenne is, azt még nem is érzehetnéd.

A beágyazódás több napot vesz igénybe, a fogantatástól számított 6. naptól a 10-12. napig tart.


Elvileg neked még csak most kezdődne a beágyazódás, de azt aztán végképp nem érezheted. Majd ha elmarad a menzeszed, és akkor jön a hányás, émelygés, stb. na akkor lehet hogy babát vársz.

De ez a mostani rosszullét biztos mástól van!

2011. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ahhoz nem voltunk túl korán együtt, hogy baba legyen? Egyébként ilyenkor már szokott feszülni a mellem, de most nem igazán fáj, csak érezhető tapintásra, hogy keményebb és olyanok a mellbimbóim, mint amikor fázik valaki, csak ugye nincs összehúzodva az udvara, ez is olyan fura!!! Köszi a választ, igen én is azt gondolom, hogy teszt még biztosan nem mutatná ki!!!!
2011. nov. 19. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
16. napon nincs még tünet. Amit észlelsz az normális ciklus alatti változás.
2011. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!