Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 10 napja, hogy késik a...

Ma 10 napja, hogy késik a mensim. A teszt csak ma reggel lett először pozitív (kép)! Nagyon félek, hogy nincs minden rendben, de dokihoz időpontot csak 2 hét múlvára kaptam. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. márc. 18. 06:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de a pozi teszten nem 2 csik kellenne hogy legyen?mert én csak egyet látok.de ha tévedek akkor bocs, nem akarok semmmi rosszat.
2011. márc. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Dehát ez 2 csík. Én nem mondom, hogy erős, de egyértelműen 2 csík, a kék vége felé van a második, a negatívban is látszik.
2011. márc. 18. 06:57
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Én látom a második csíkot csak nagyon halvány. Ha két nap múlva erősebb lesz, akkor nyugi, nincs baj, csak később volt pé-d.
2011. márc. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Hogy miért a kék vége felé van? Mert ez kazettában volt, csak hogy jobban lássam az eredményt szétfeszítettem a kazettát a teszt elvégzése után, és kivettem a papírcsíkot. Ez nem sima papírcsík.
2011. márc. 18. 06:58
 5/39 A kérdező kommentje:

Jaj második nagyon köszönöm!!! Azt hittem képzelődök.

De miért van az, hogy másnak a mensije elmaradása előtt is pozitív, nekem meg csak 10-12 napja késő mensinél pozi először? 3 napja még full negatív volt. :(

2011. márc. 18. 07:00
 6/39 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív!:)
2011. márc. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem mindegy, hogy MIKOR lettél terhes - ez nem a menzesz várható idöpontjától függ. Ha a ciklus elején vagy közepén lettél terhes, akkor már hamar pozitiv a teszt, ha meg akkor, amikor meg kelett volna jönni, akkor természetes, hogy csak pár héttel késöbb. Az ugyanis nem igaz, hogy valaki csak középidöben eshet teherbe, mégha ez a gyakoribb is. A cikluc BÁRMELYIK napján teherbe lehet esni, akár a menzesz ALATT is.
2011. márc. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Ez szép is, meg értem is, de mi csak ciklus közepén voltunk együtt. Illetve egyetlen egyszer a vége felé ha nagyon őszinte akarok lenni. Remélem, hogy erről van szó, és nem valami fejlődési bajról.
2011. márc. 18. 07:12
 9/39 anonim ***** válasza:
Én is látom a halvány pozitívat.Légyszi csinálj egy másikat is,nagyon kíváncsi vagyok.25-el teszteltél?Mikor volt meg utolsójára a mensid és hány naposak a ciklusaid?6hkm
2011. márc. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
3 napja teszteltem utoljára és előtte is párszor 2 nap kihagyásokkal. 25-ös a teszt, reggeli elsőből csináltam. A ciklusaim 28-30 naposak, soha nem késik, ezt az intervallumot tartja. Ma vagyok a 40. ciklusnapomon, a hőm 37 fok, és ennyi is volt, nem esett le (ez volt gyanús, ezért nem hittem a negatív teszteknek). Másikat ma már nem csinálok, holnap viszont biztosan, és felteszem azt is megígérem.
2011. márc. 18. 07:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!