Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Magasabb FSH-nál,...

Lombikosok! Magasabb FSH-nál, hogy sikerült a stimulálásotok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 18:00
 1/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem kicsit lett magasabb a második lombiknál, 6 körül volt az addigi 4 körüli érték helyett. Ugyanazzal a stimuval, mint az elsőnél kb feleannyi tüszőm volt (13 helyett 7). Leszívott petesejetek : első : 8, második 3.

Mindkét alkalommal 3 termékenyült meg.

Neked mennyire magas az FSH-d?

2011. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem elég magas a tiedhez képest is legutóbb 14 körül volt. Neked mit kellet szedned ill. szúrnod? Remélem nálam is hatnak azért a szerek. Már itt vannak a hűtőben....
2011. szept. 27. 08:17
 3/7 Manka68 ***** válasza:
én meroinal-t és gonal-f-et kaptam. Meg még valamit, de ezek a lényegesek, ezek a petefészek stimuk. gonalból 150-et, és merional-ból egyet kellett szúrnom. Te miket kaptál, és mennyit kell belőle?
2011. szept. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

gonapeptyl és gonal f szurik vannak, a gonal f-ből 262 kell először aztán 187.5 a többi napon. A gonapeptyl első nap 1,majd a többi napon fél. Közben még szednem kell clostil-t is.

2011. szept. 28. 08:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem hatni fognak,én már beszélek a petefészkeimhez(mint egy nem normális),hogy ügyesek legyenek.
2011. szept. 28. 08:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem végig magas fsh-m volt, 14.első lombik,hosszú protokoll, Gonapeptyl, majd Gonal f, 2 poramp.1 oldószerhez. eredmény: 7 petesejt, de 2 volt csak ami megterm.és osztódott, nem sikerült. Második lombik: Gonapeptyl,majd nagyobb dózis Gonal f. eredmény: 3 petesejt, 1 term.és osztódott, sikerült a lombik. sajnos m.kívüli lettem,és 6 hét 2 naposan megrepedt a petevezetékem,azonnal megműtöttek. Harmadik lombik: Gonapepty, reggel és este is böktem már a Gonal f-t. eredmény 2 petesejt, mindkettő megterm.és osztódott,nem sikerült. Negyedik lombik, szuriváltás: Menopur, reggel és este a legnagyobb dózisban, előtte Gonapeptyl. eredmény: 7 petesejt, 4 megterm.és osztódott, sikerült! sajnos elveszítettük a kisbabát:( Köv.lombik: protokoll váltás. long helyett antagonista: Clostylbegit 5 napig 2x1, utána Menopur 2, mellé Cetrotide. eredmény 4 petesejt. sajnos nem jutott el blasztocisztáig, próbálták elvinni,beülti így elmaradt. Most küzdünk tovább, megint antagonista lesz. sok sikert, drukkolok!
2011. okt. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Szurkolok neked!!!!!
2011. okt. 3. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!