Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, kinek sikerült...

Lombikosok, kinek sikerült egészséges babát kihordani 3 nappal a leszívást követő transzferrel?

Figyelt kérdés
Bíztatást várok, sajna olvasgatok itt-ott (nem kéne...), hogy 5 naposnak nagyobb az esélye, 3 nappal később kaptam vissza az embrikéket, dokim mondta mindkettőnek vagy előnye-hátránya.
2011. ápr. 27. 20:52
 1/5 sumergo ***** válasza:

Én 4 nap után kaptam vissza őket, sikerült. De nagyon sokan vannak, akiknek 3 nappal is sikerült. Fel a fejjel, sikerült biztosan! (Ha mégsem, akkor a következőnél kérd meg a dokidat, hogy később tegyék vissza.) A későbbi visszaültetésnek leginkább annyi az előnye, hogy a biológus látja, hogy tovább osztódtak-e, ha esetleg nem, akkor a korábban visszaültetetteknél is ez lehet a probléma.(Persze, ha nem osztódnak tovább, akkor nem is ültetik vissza.)

A 3 naposan visszaültetettek pedig a legjobb helyen vannak a fejlődéshez. Hidd el biztosan jól érzik magukat. Kényeztesd őket bátran!:-)

2011. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Neked meg gratula a 4 naposhoz, aki gondolom már sok napos:)))
2011. ápr. 27. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy sikerült, sőt!

Tapolcán volt beültim és féléves a kisfiam. Tapolcán szinte csak 2 és 3 napos embriókat ültetnek vissza, nincs 4 és 5 napos beültetés csak ha nagyon sok az embrió esetleg. Szóval bátran bízz a 3 naposban, mert a pozitív hozzáállás nagyon fontos. :-)

2011. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, igyekszem pozitív lenni. Bízok a biológusban meg az orvosomban, akik így döntöttek, hogy 3 naposakat kapok vissza:) Holnapután meg úgyis kiderül, hogy a többiek hogy osztódtak, mehetnek-e a sítáborba:) Abból le lehet vonni a következtetést vmennyire, ha kint továbbfejlődnek, bent is fognak:)
2011. ápr. 27. 22:12
 5/5 sumergo ***** válasza:

Nekem pont Tapolcán volt a későbbi beültetés, de tényleg nem gyakori. :-)

12 hkm

2011. ápr. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!