Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaális lombikos lányok sikerte...

Kaális lombikos lányok sikertelen lombik után mikor lehet leghamarabb fagyasztott ET-re menni?

Figyelt kérdés
Múlt hétfőn volt a beültetésem de most úgy tűnik nem sikerült.Tegnap este óta fáj a hasam(mensisen)és már el kezdett folyni barnás ugyan még nem darabos valami.Vannak le fagyasztott embrióink és minél hamarabb szeretnék vissza kapni.Aki pestre jár kaáliba mikor kapta vissza mindjárt köv.ciklusban vagy kellett várni?
2011. nov. 22. 09:47
 1/2 Grófházy ***** válasza:

Szia,mi ugyan nem pestre jártunk,de nálunk így volt:

februárban voltunk,23-án,sajna nem sikerült.

márciusban megjött a mensim,majd áprilisban kellett jelentkezni,mikor ismét megjött.

onnantól kellett szednem méhnyálkahártyavastagítót (Estrofem),hetente kontroll,hogy elég vastag e ,és április végén visszaültették.

Az sem sikerült.

Májusban megjött és a júniusi mensivel újra nekifutottun a stimulációnak.

Most 22 hetes a kislányom a pocakban :)

Szorítok nektek

2011. nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm a választ!Már telefonáltam a kaáliba és kaptam időpontot dokihoz jövő hét szerdára.El megyünk és beszélünk vele mit lehetne.Elvileg van még 12 fagyi babánk és minél előbb szeretnék kettőt vissza kapni.Nem tudom annyit rágódtam azon vajon miért nem sikerült de persze honnét is tudnám.Beülti utáni nap nem értem hogyan de sikerült meg fáznom így köv.nap egyfolytában tüsszögtem és arra próbálom fogni,hogy amiatt nem tudott meg tapadni.5.napi embriót kaptam vissza és mivel "nagyon jó"esélyeink voltak bíztam a sikerben.De majd talán a következő!

Neked szívből gratulálok jó egészséget boldog babavárást és ha el jön az idő könnyű szülést kívánok!

2011. nov. 22. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!