Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy buta kérdés, de...

Lehet, hogy buta kérdés, de tényleg érdekel. Ha esetleg ikerterhesség áll fenn (lombik vagy inszem miatt), akkor a hcg szint lehet magasabb? Vagy ilyenkor is ugyanannyi a hcg?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Magasabb:)
2011. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
húúúúú.... na most már tuti nem bírom ki hétfőig... :D :D Teljesen meg vagyok kergülve, mert hétfőn kell menni dokihoz, de úgy feszül a mellem, hogy majd megőrülök. Pedig megfogadtam, hogy nem fogok előre tesztelni... de úgysem bírom ki. :) :D
2011. nov. 18. 16:57
 3/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Sokkal előbb akkor sem érdemes tesztelni, mert gyorsabban növekszik ugyan a HCG, de ugyanakkor kezd termelődni, a beágyazódástól. Ráadásul nem mindenkinek termelődik egyformán, lehet, hogy egy ikres kismamának alacsonyabb a HCG szintje, mint egy normál terhes kismamának. Annyit hallottam erről valahol konkrétabban, hogy 14. dpo-n 1000 fölötti HCG erősen gyanús ikrekre. :-)

2011. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Közben meggyőztem magam, hogy hétfőig nem tesztelek. Derüljön ki ott, a meddőségiben, az legalább biztos. De iszonyú nehéz nem ezen agyalni egész nap... :D

Köszönöm a válaszokat. :)

2011. nov. 18. 19:01
 5/8 anonim válasza:

Szia.

nekem az ET+11 napon már 311 volt a HCG értékem...erre már azt mondta a dokim, hogy valószínű az ikerterhesség...

Egy másik lánynak, akivel ugyanazon a napon volt a punkció és ET, neki 130 körül volt és csak 1 babája volt, lett.

Igen, szerintem magasabb a HCG érték ikerterhességnél, de kérdezz rá a dokinál.

A 6-8 hetes UH-on már amúgy látszik a 2 petezsák, és akár már a szívhang is.

Ikres anyuka

2011. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi újság Veled kedves kérdező? Hány baba van végül?
2011. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)


Sajnos megjött, nem sikerült az inszem, most még egy hét a következő eredményig... :)

2011. dec. 11. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Sikerült?

2011. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!