Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jár még a lombik kezelés...

Jár még a lombik kezelés alatti védelem a munkahelyen, vagy ezt meszüntették?

Figyelt kérdés
Én már nem tudom követni a Munka Tv.könyvének változásait... :(
2011. nov. 17. 10:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsánat, "meGszüntették" :)
2011. nov. 17. 10:22
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem még jár.Csak tervezet és még nem szavaztak róla.
2011. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor jó:) Köszi!
2011. nov. 17. 12:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen jár. Sok sikert! :)
2011. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) És a munkahelyemen ezt írásban kell lejelenteni, vagy elég, ha a közvetlen főnökömnek szólok?
2011. nov. 18. 08:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel, a szó elszáll... De igazából elég, ha kérsz egy igazolást a dokitól, hogy ettől eddig lombikprogramban veszel részt. Ha közben ki akarnának rúgni esetleg, akkor az orra alá teszed, hogy kezelés alatt állsz. Én előtte szóltam a főnökömnek, mert nem akartam össze-vissza hazudozni, hogy hová megyek, mert ugye elég sok hiányzással jár. De teljesen jól fogadta, így nálunk nem kellett semmiféle papír és azóta is itt dolgozom úgy, hogy már két lombikot végigcsináltam.
2011. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia, köszi! Igen, a közvetlen főnökömnek én is mondtam, jól fogadta. De azért kérek majd egy igazolást a dokitól. Megkérdezhetem, hogy neked sikerült a lombik?
2011. nov. 18. 14:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok. Sajnos nem sikerült. A másodiknál lett egy biokémiai terhességem. Ez azt jelenti, hogy elindult a beágyazódás, de nem fejeződött be. Azóta kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van, úgyhogy addig nem megyünk újra lombikra, amíg ez rendbe nem jön.
2011. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon sajnálom:( Az IR szerencsére kezelhető, végül is jó, hogy kiderült, így a köv. lombik biztos sikerülni fog (iletve így már természetes úton is összejöhet:) Hogyhogy csak most derült ki? Lombik előtt elvileg ezt ki szokták deríteni...
2011. nov. 29. 08:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy nem kérték a vizsgálatot. Annak ellenére nem, hogy elmondtam, hogy apám inzulinos cukros. És akkor én még nem olvastam utána, hogy mi is ez, nem is hallottam az IR-ről. Arról már nem is beszélek, hogy a TSH-m 4,8 volt, amire azt mondták, hogy jó. Aztán mikor a másodikkal így jártunk, akkor magamtól elkezdtem kutatni, mert az a tapasztalatom, hogy akiknél a nő teljesen rendben van, ott az első vagy második sikerülni szokott. Így derült ki az IR. Ja, és most úgy néz ki, visszajött az endometriózisom is, amivel két éve már műtöttek. Szóval így vagyunk... De azért nem adom fel.
2011. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!