Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet az inszeminácio ha...

Sikerülhet az inszeminácio ha kevés a mozgo sperma?

Figyelt kérdés
5 millio mozgo spermája van a férjemnek.Most készülünk a második inszemre.Sikerült valakinek igy?Köszönöm!
2011. nov. 22. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi is pont ugyanígy vagyunk, 2 hét múlva lesz kb a 2. inszemünk. Nekünk azt mondta a doki, hogy ne nagyon reménykedjünk, és hogy ha ez nem jön össze, akkor lombik. :( :( Azért én bizakodom... :)
2011. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem is csinált a dokink inszemet,egyből lombikra küldött ,mert kicsi nagyon az esélye annak,hogy sikerüljön. Egy lombikon már túl is vagyunk,sajnos az sem sikerült.
2011. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Viszont elfelejtettem, hogy én sem adom fel a lehetőségét annak sem hogy természetes úton is összejöhet. Szurkolok nektek!
2011. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Majd írjátok meg, ha már van eredmény, jó? De jó lenne, ha mindenkinek összejönne a következő hetekben... :) :)

első voltam

2011. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!Azt hittem legalább irtok jot is:((

Sajnálom hogy nálatok is igy van.remélem sikerül minél hamarabb mindegyikünknek!Majd megirom mi lett,de szerintem mi ez az inszem után lombikra megyünk.

2011. nov. 22. 21:13
 6/7 A kérdező kommentje:
amugy nem értem,azt mondják hogy elég egy sperma a terhességhez,akkor hogyhogy nem elég 5 millio az inszemhez??
2011. nov. 22. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi is u.i helyzetben vagyunk: 5 mill. mozgo. Hetfon derul ki hogyan sikerult az inszem, de a biologus aki a spermat keszitette elo azt mondta, h keves eselyunk lesz. Ez volt a 3. inszem. A 2.-on 13 mill volt es nem sikerult. Nagyon szoritok nektek. Remelem nem feljtek el irni a fejlemenyekrol :).

Sziasztok

2011. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!