Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint két hete nem jött...

Több mint két hete nem jött meg és csináltam tesztet pénteken és negatív lett. Gyakran késik a menstruációm, volt amikor kimaradt. A párommal óvszerrel védekezünk. Hihetek a tesztnek? (Nem akarok még gyereket)

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
HA két hét késés után negatív a teszt, akkor valószínűleg más a probléma. Nem ártana megmutatnod magad egy dokinak, lehet, írna fel tablettát, hogy rendbe tegye a ciklusodat. Ha védekeztél, és a teszt is negatív, akkor nem valószínű a terhesség, ne aggódj. De egy dokit azért ejts útba.
2010. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Anyu azt mondta hogy majd jövöre elvisz ha addigra nem áll be..
2010. febr. 23. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Anyukád visz el????????
2010. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha elég idős vagy ahhoz, hogy nemi életet élj, akkor ahhoz is, hogy megnézesd magad. Mindenképpen jó, ha legalább évente lát doki, de szerintem ne arra várj, hogy jövőre elvigyenek, hanem menj el. Gondolom anyukád nem tudja, hogy együtt szoktatok lenni a barátoddal, ha nem is akarod elmondani, nem baj, akkor vigyél magaddal egy barátnőt, de menj el. Bár baromi ritka, és nálad kizárt, hogy ez legyen, de ha a negatív teszt ellenére mégis terhes lennél, akkor nagyon késő lenne a dokilátogatás jövőre! Inkább nézesd meg magad most, minthogy minden egyes szex után itt parázz, és találgass, vajon terhes vagy-e. Gondolom most is sík ideg vagy, ami pláne rásegít a késésre, hát nem lenne jobb nyugisan élvezni az életet?

Szerintem ne várd meg, amíg anyukád elvisz, menj el, még a héten. Első voltam

2010. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát jó csak még soha nem voltam nőgyógyásznál nem tudom mitcsinál velem és hogy mennyibe kerül...anyum nem tudja hogy nemi életet élek. Én hiszek a tesztnek már kezdek megnyugodni csak tőletek is megakartam kérdezni, hogy hihetek-e neki:S köszönöm a válaszokat
2010. febr. 23. 14:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy anyud nem tudja:) Nincs ebben semmi gond, a nőgyógyász csak megvizsgál, nem fáj, inkább csak kellemetlen, főleg, mivel hülye a szituáció, de ennél sokkal rosszabb, ha valami bajod van. Tudsz menni az sztk-ba is, kérdezz rá, hogy a környéketeken kit ajánlanak, és ő hol rendel, mert ha akkor mégy, amikor ő rendel az sztk-ban, akkor nem kell fizetned, mégis jó dokihoz kerülsz. Az egyetlen hátránya, hogy várnod kell, de ez kibírható. Nyugodtan vidd magaddal a barátnődet, be is mehet veled, ha te szeretnéd, így nem leszel egyedül. És a nőgyógyásztól sose félj, a rendszeres nemi élethez a rendszeres dokilátogatás is hozzá tartozik:)
2010. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet!! (:
2010. febr. 23. 16:26
 8/10 anonim válasza:
Amúgy megkérdezhetem hány éves vagy? :)
2010. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsi de ezt nem publikálom.
2010. febr. 26. 21:23
 10/10 anonim válasza:
nem baj. 15-16nál nem lehetsz több :)
2010. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!