Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » EGY kérdést keresek?

EGY kérdést keresek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt a kérdést keresem amiben egy lány arról írt, h volt pár nap barnázása, és utána ez múlt, viszont mensi azóta sem jelentkezett, és a tesztek negatívak! Nem tudja valaki, h mi lett vele? vagy esetleg be tudnátok linkelni, ha valakinek megvan? én is ebben a cipőben járok és érdekelne, h mi történt!

Köszi szépen!


2011. nov. 23. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ezt keresed szerintem... A kiemelt kérdések közt volt. Ha nem akkor bocsi :)

2011. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

szia!

Köszi majdnem, de abban mmár volt nega tesztje a kérdezőnek! De köszi mégegyszer!

2011. nov. 23. 10:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Ebben is van, csak kicsit lentebb írta a kommentben. Nincs mit egyébként :)
2011. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2011. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

szia!

Igen ez volt :))))

Köszi szépen!

2011. nov. 23. 12:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Szuper! :) A kérdést én írtam ki!
2011. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rá 3-4 napra megjött, nagyon minimális vérzéssel, és csak 3 napig tartott a megszokott 6-7 helyett. Igazából nem tudom, hogy miért vagy hogy, most várok hogy mi lesz ebben a hónapban. Az előző hónapban az 50. napra jött meg, remélem most hamarabb fog.
2011. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Akkor megtaláltuk egymást! :)

Teszteltél még utána is? mármint mensi után?

Nekem most már vagy 3 napja tart a barnázás, de nem akar megjönni, pedig már nagyon várom! Sajnálom, h nem lett babád, de legalább megjött és nincs egyéb problémád!

2011. nov. 23. 13:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát már ott voltam, hogy inkább jöjjön meg csak ne legyen más bajom, de teljesen így sem nyugodtam meg mert nem jött meg ugye rendesen ahogy szokott, sok volt benne a barnázás, most várok, aztán ha ez a hónap is ilyen lesz akkor irány a doki. Mielött megjött az elött teszteltem kb 4-5 nappal, azóta nem, de épp ma fordult meg a fejemben, hogy elkéne lőnnöm egyet, mert tegnap óta mindjárt megjön érzésem van pedig még csak a 20. ciklus napon vagyok és peteérésem sem volt még az ovuteszt szerint. Vajon lehetséges lenne, hogy terhes vagyok, azért nem jött meg rendesen? Tüneteim viszont nincsenek, csak ez a görcsölgetés...
2011. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Neked volt peteérésed? Nézed valamivel? Ez az első hónapod hogy késik és barnázgatsz?
2011. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!