Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteèrèsnek lehet...

A peteèrèsnek lehet vizes folyàs a tunete?

Figyelt kérdés
A ciklusom kozepènèl jàrok (1-2 nappal elotte)ès màr màsodik napja vizes folyàst tapasztalok.Ez lehet pè miatt? Ha nem,ez mire utal? Valami betegsèg tunete lehet?
2011. nov. 23. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyálkás áttesztő, az igen.
2011. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,èn is ugy tudom,h a pè jele a tojàsfehèrje szeru nyàlkàs folyàs.Nekem viszont teljesen folyèkony,mint a viz...
2011. nov. 23. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg volt ilyen a múlt hónapba peteérésnél. Most terhes vagyok.:)
2011. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A peteérést jelző tojásfehérjés nyákot megelőzően elvizesedik a folyás. Tehát elvileg nemsoká számíthatsz a tojásfehérjére is! :)


Nekem is épp vizes szakasz van.

2011. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most akkor mennyi az esély arra,hogy ez terhességre utal,nekm múlt hónapban ilyen volt,de utánna megjőtt most meg már késik.????????
2011. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja és utána nem volt nyúlós nyákom, Azt gondoltam na ez sem sikerült. Aztán mégis, baba lett belőle. Nem működik mindenki egyformán-

3 hsz voltam.

2011. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon vàgyom egy bèbire,de terhes most nem lehetek.Volt egy sikertelen terhessègem sajnos,most a 3 honapos "regeneràlodàsi" szakaszban vagyok,vèdekezunk.Viszont ilyen eros vizes folyàsom mèg nem volt,de ha a pè jele,annak orulok,mert akkor a hormonjaim megint jol mukodnek :)
2011. nov. 23. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!