Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mièrt nincs peteèr&#...

Mièrt nincs peteèrèsem?

Figyelt kérdés

Előző hónapban a 13. napon az ovu tesztem full pozitív volt.


Most a Dmben kapható ovutesztet vettem, ès a 13. napon vagyok. A 10,11. nap nagyon halvàny csík volt, 12,13. nap full negatív. A hőm kèt napja 36,5 előtte hàrom napig 36,6 volt, tehàt olya se lent, se fönt.


Túl sok tünetem ugyan nincs is, de nem èrtem mi lehet? Igaz, volt, hogy 16. napon volt ovum, de most ez mègis zavar :(


Mit gondoltok, lehet mèg ovum?


2011. nov. 22. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet még persze, a női test kiszámíthatatlan:) Fel a fejjel....:)
2011. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne ovud ebben a ciklusban még?

Nekem az ovuteszt sem vált be, a hömet sem szoktam mérni, de egyértelmüen szoktam érezni, ha peteérésem van.

Ha máskor a 16. nap volt az ovud, ebben a hónapban is lehetséges.

2011. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én negatív ovu mellett lettem terhes (szerencsére). Úgyhogy azóta ferde szemmel nézem ezeket a teszteket. Viszont nézd inkább a nyákot (keress rá a google-n), az sokkal megbízhatóbb (ráadásul ingyen van)! Ha tojásfehérje szerű nyák távozik a hüvelyből, akkor 2-3 napon belül tüszőrepedés lesz és lehet próbálkozni!!
2011. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyelőre nincs megfelelő nyákom, a méhszájam is kemény.


De van, hogy a tojásfehérjés nyák nekem nem esik egybe az ovulációs fájdalommal. Így nem tudom, hogy melyik lehet a jó időpont?

2011. nov. 22. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!