Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyha anyukám a terhességét...

Hogyha anyukám a terhességét úgy vette észre, hogy hányingere volt, akkor valószínű én is így fogom?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem, te valószínű tesztet fogsz csinálni amikor elmarad a menstruációd. Ez még az előtt lesz, hogy jönne a hányingeres időszak.

(Valószínű anyukád is gyanakodott már, hiszen elmaradt a menstruációja)

2009. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak én olyan helyzetbe vagyok, hogy mióta abbahagytam a gyógyszer szedését, azóta még nem jött meg... akkor hogy venném észre, ha terhes lennék?
2009. máj. 12. 21:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon van összefüggés, de ki tudja:)
2009. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül.

Az én Anyukám állandóan hányt, abból vette észre, én pedig eddig még egyszer sem hánytam, néha egy picit émelygek, de nem ebből vettem észre. Görcsölt a hasam napokig, de mégsem jött meg.

2009. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok:D

Tesztelj!!!! Az a legbiztosabb. Egy próbát megér. Mióta nem jött meg?

2009. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Januárba volt utoljára, január végén teszteltem, de persze negatív lett.
2009. máj. 12. 21:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát, akkor tesztelj megint, és irány a doki. Sok oka lehet, hogy miért nem jött meg, hormonzavar, ciszta. Jobb, ha lát a doki.

Egyébként a terhestünetek ugyanazon anyánál babánként más és más lehet. Anyukám mind a 3 gyerekkel más tüneteket produkált. Nekem csak 1 van, de én abból vettem észre, hogy elmaradt és teszteltem. Utána jöttek a következő tünetek: éjjel-nappal aludni szerettem volna, feszült a mellem, fájt a derekam. A hányinger csak később jött.

2009. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Holnap elmegyek az orvoshoz!

2009. máj. 12. 22:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Simán lehet egy csomó mindentől. MIlyen fogamzásgátlót szedtél?
2009. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valószínű, ha a saját példámból indulok ki. Anyukám teljesen tünetmentes volt az aluszékonyságon kívül, ezzel szemben én még most is hozom a tüneteket. Szerintem is el kellene menned a dokidhoz mert ez nem normális dolog, hogy január óta nincs menszeszed és hogy bírtad ki eddig, hogy nem mentél még el hozzá???
2009. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!