Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány csík, ez azt jelenti?...

Halvány csík, ez azt jelenti? Másodszor is sikerült? Lehet belőle bármi gond?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy missed ab-om a 14. héten. (Szept. 21.) Úgy döntöttünk kedvesemmel, hogy hüvelytabi lesz most 3 hónapig a műtét után, utána nekiesünk a gyerekprojektnek megint. Okt. 27-én volt meg először, így én mára időzítettem a második vérzést.

A héten feszült a hasam meg a mellem is, enyhén, így csináltam tegnap egy tesztet, X-epilt, ami nem túl jó, tapasztalataim szerint (tudom, kicsit korai is volt). Alig látszott, de ott volt a második csík. Ma még egyet, erősebb volt már, de elég halvány. Rossmannos teszt. (Az előző babánál 4 nappal a vérzés elmaradása után mutatta csak ki a teszt.)

Úgy tudom, a halvány csík is csík, ez tényleg így van?

Másrészről: lehet-e bármi probléma, hogy ilyen korán ismét teherbe estem missed ab után?


2011. nov. 27. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz probléma, én a műtét után 2 héttel újra teherbe estem, nyáron volt két éves a lányom.
2011. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem félted végig a terhességedet?... egyébként gratulálok a lányodhoz!
2011. nov. 27. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm!

Nem, nem féltem, az orvos sem mondta, hogy gond lehetne.

39 hétre, és 2 napra császároztak, 3kg 33 dkg-al.

2011. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!