Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most csinálom elöször az...

Most csinálom elöször az outesztelést,2 napja írtam is, hogy nem mutat semmit a 12-ik napon, azt mondtátok rá, hogy nem gond, pár nap múlva biztosan lesz ott csík, mikor legyünk együtt a férjemmel, hogy biztosan beletaláljunk?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést tegnap este már feltettem, de csak egy válasz érkezett. Ma megpróbálom mégegyszer, hátha többen olvassák. Mtegnap 19órakor megcsináltam megint és szerintem ugyanolyan erős, mint a kontroll. Bár megcsináltam és utána lementem a konyhába pakolgatni. Mire felmentem kb 20-30 perc múlva már erős volt a vonal. Az ovutesztnél is van olyan, hogy bizonyos időntúl értékelhetetlen? A papirja nem ír ilyet. Tegnap nem csináltam tesztet, mert tegnap elött semmi vonal nem volt, gondoltam 1 napot kihagyok. Ez a második clostis hónapom. Múlt hónapban a 19-ik napon volt pém, ma a 14-iken vagyok. Tegnap voltunk együtt a férjemmel. Mikor kellene akkor megint együtt lennünk, mert ugye mindenhol azt olvastam, hogy minden nap nem szabad. Igy meg attól félek, hogy lemaradunk. Vagy az első negativ napon a pozitiv után? Tehát amikor már nem olyan erős a csik?

Légysz adjatok tanácsot, mert teljesen tanácstalan vagyok! Kinek sikerült már igy a baba?


2009. jún. 8. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:

még 2 napig minimum kapd el apát:-))

az eéső negativ teszten van ovud!

2009. jún. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kétnaponkénti együttlét tuti, mert így erőt tudnak gyűjteni a kiskatonák is. Ja és nem kell abbahagy ni neg. teszt esetén sem, sosem lehet tudni.....
2009. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi az elso pozitiv nap utan 4 napig minden nap egyutt voltunk es sikerult!:)Sok sikert nektek es ahogy az elso irja,meg kapd el apat vagy ket napig!:)

38+5 hetes kismami

2009. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!