Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat-e olyan, hogy...

Előfordulhat-e olyan, hogy megfogant a baba, de mielőtt ennek ténye konkrétan kiderül, már nem is él?

Figyelt kérdés
Tervezett baba, nagyon szeretnénk. A menstruációmat a jövő hétre nem várom dec.1-2-re. Ezért írtam, hogy még konkrétan ki sem derült, hogy sikerült-e. Nem görcsölünk rá a sikerre, csak nagyon bizunk benne a férjemmel. Azt ha nem ebben a hónapban jönne össze, hanem a következőben vagy utánna azt kibírnánk, de azt ha megfogan csak nem életképes azt nem. Csak az gyanús, hogy amikor elmentem wc-re barnának láttam a bugyimat. Sajna volt már két spontán vetélésem ami mind a kettő barnázással kezdődött, no igen de azoknál már a megállapították a terhességet a 8-9. héten történtek. Ha viszont nem jött össze a baba, nekem menzi előtt nem szokott lenni barnázásom akkor ez mitől lehet. Na ezért nem értem.
2011. nov. 27. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a beágyazódás volt most. Akkor meg minden jó úton halad. Ha csak kevés barnázás van, szerintem az nem baj, vannak, akiknek ezzel jár a beágyazódás. Hány napos a ciklusod?
2011. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van, lehetett beágyazódás,ha volt spontán vetélésed, akkor nem ártana inni palástfű teát, az segíti a beágyazódást és a baba megmaradását is.
2011. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, akkor nemaggódom előre megvárom megjön-e? Köszi
2011. nov. 27. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!


Én is dec. 1-re nem várom. Remélem nem fog megjönni, mert már 14 hónapja várjuk a mi kis babánkat, hogy megfoganjon. Most nagyon bízok ebben a hónapban, remélem nem ver át a szervezetem.

2011. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
menstruációmat december 8.-ra nem várom a ciklus.hu szerint és 2011.11.28.-án arra lettem figyelmes hogy a bugyimon barnás folt van..=/ pár csepp de nem vér..nem látom annak..ez kb 2-3 napig tartott ..nemtudom hogy ez mi lehet hogy megfog jönnni
2011. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja,és a jobb petefészkemnél szúrkált ebbena pár napban azóta semmi
2011. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!