Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ahogy közeleg az idö, egyre...

Ahogy közeleg az idö, egyre jobban félek, hogy mi lesz, most nem konkrétan a szülésre gondolok, hanem, ha meglesz a baba, igy konkrétan az egészre. éreztetek már ilyet, az elsö babánál?

Figyelt kérdés
félek,hogy nem tudom,hogy mit,hogy kell csinálni,igy a baba körül.jol el e tudom látni stb.mivel segitségem,nem igazán lessz,csak a párom,máramikor nem dolgozik.meg az anyagiaktol is félek.
2009. okt. 3. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, ez természetes aggódás. Ne félj, minden rendben lesz. Amikor ott lesz a kis jövevény, úgysem lesz ilyeneken időd rágódni, minden adni fogja magát. És ne törekedj a tökéletességre mindenben! És merj bátran kérdezni, ha kell segítséget kérni. Hidd el, hamar belejössz! Nyugalom! Könnyű szülést!
2009. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szia.hát ilyen egy felelősteljes anya!!jó anya leszel,és sikerülni fog minden.azt nem mondom,hogy minden egyszerülesz.bent a korházba használd ki ez a pár napot hogy miden lényegess dolgot el less,és sose félj kérdezni,még akkor is ha bután hangzik.nekik az a feladatuk,hogy segítsenek,és biztos fognak is.itthon meg segít majd a védőnő.kérd el a tel számát és ha bármi gondod van szólj neki.hallgass az ösztöneidre,és ha kell kérj tanácsot,és néha nem is árt megfogadni.nem kell mindent megfogadni,mert ilyenkor jön a sok kéretlen jó tanács is,és tapasztalatból tudom,nem mind hasznos és segít.próbálj minél kevesebbet aggódni majd itthon,mert az megérzik a babák,és a tejed sem lesz jó.nem olyan törékenyek ezek a babák ám mint azt elsőre gondoljuk.sok sikert neked,és sikerülni fog meglátod.örülj a babádnak és élvezd hogy van neked,és jönnek az anyai ösztönök is.
2009. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
39 hetes vagyok és én is félek nagyon. A szüléstől nem, csak meglesz valahogy. Attól viszont nagyon félek, hogy itthon mi lesz. Fáradtan amúgy sem bírok gondolkozni, nem még ha teljesen új feladatokat kell ellátnom. Na meg sok mindentől előre rosszul vagyok. Pl.imádom a családomat és a páromét is, de le merném fogadni, hogy mindenbe bele fognak szólni és azt fogják lesni hol hibázok. De majd lesz valahogy, született már tőlünk ezerszer rosszabb nőnek is gyereke! :D
2009. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,kedvesek vagytok,kicsit megnyugodtam.
2009. okt. 3. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Én is féltem előre, hogy mi hogy lesz majd, de tényleg bele lehet jönni a dolgokba. Bár hazudnék, ha azt mondanám, hogy a kezdeti időszakban ne futott volna át az agyamon többször is, hogy rossz anya vagyok, mert nem tudom megnyugtatni a hasfájós babámat. De ez is elmúlt és a kívülállók mindíg megnyugtattak, hogy jó anya vagyok.

Nyugi, tutira jó anyka leszel! Sima szülést kívánok!

10 hós kisfiú anyukája

2009. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia,hát én akkor kezdtem el ezt érezni mikor azt mondták a kórházban h mehetünk haza...Én úgy megijedtem,h nem fogom tudni szoptatni,pelenkázni stb.Aztán első éjjel otthon végigaludta az éjszakát,mikor reggel 6kor felébredtem majdnem inkfartust kaptam h úristen a kislányom éhenhalt,nem etettem meg....Dehát persze semmi gond nem volt:) Jelzi ő ha vmit szeretne és te is könnyen bele fogsz rázódni,összeszoktok ,aztán majd megy minden mint a karikacsapás amíg el nem kezd járni-na onnantól jön majd a neheze:)Boldog babavárást Neked és sok boldogságot!!!
2009. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok,mint te.Ezen aggódom,hogy mit kall majd ráadni,hogyan látom el azokat a dolgokat,amik most teljesen természetesek.De biztos belejövünk majd.
2009. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!