Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinem vàrja december 8-9re?

Kinem vàrja december 8-9re?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, mèg sokà van, de hàtha így gyorsabban telik :)


Esetleg tehetnètek görbèket, megírhatnàtok kinek mikor volt kb. ovu? Mikor terveztek először tesztelni, stb.


2011. nov. 27. 22:36
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
27%
én 26/F
2011. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon nem várom akkorra...

24-én volt inszemem.

2011. nov. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:

sziasztok,

Csatlakoznék hozzátok, igaz én dec. 11-e körül nem várom.

2011. nov. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:

Én 9-re nem várom. Múlt hónapban nagyon csúnyán megszívatott a szervezetem, késett 1 hetet, utána meg 8 napig volt meg (de csak épphogy), el is kezdtem hőgörbét vezetni, úgyhogy meglátjuk. De már látom, hogy megint később volt ovum, szedem az E-vitamint is.

[link]

2011. nov. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem múlt hét csütörtökön kellett volna megjönnie, de még semmi egyenlőre! Lehet sőt sajnos nagy esélyt látok rá, h a júliban abbahagyott foggátló csinálja, bár eddig szépen megjött 28-30 napra! Azért egy kicsit bizakodom :) hátha...
2011. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


És éreztek már valamit?


Én nagyon-nagyon óvatos vagyok, mert előző hónapban is voltak "tüneteim", és bár akkor is igyekeztem nem beleélni magam, de azért nehéz.


A hőm tegnap reggel leesett 3 tizedet, eléggé el is keseredtem, de ma elkezdett emelkedni. Igaz, csak egy tizedet... azért még nem adom fel. Most például egész sokáig pont úgy éreztem, hogy mindjárt megjön. De nagyon nem szeretném túlagyalni a dolgot, inkább igyekszem nem rágondolni.

2011. nov. 28. 09:46
 7/55 A kérdező kommentje:

Két kérdésem lenne:


1. Az első válaszolónál mit jelent a 26/F?


2. Aki múlthét csütörtökre várja, az miért ír egy olyan kérdéshez, ami őt egyáltalán nem érinti??? Nem akarlak elküldeni, ne érts félre, de biztos van olyan kérdés, ahol múlthét csütörtökre nem várják, vagy ha nincs, akkor miért nem csinálsz magadnak?

2011. nov. 28. 09:47
 8/55 anonim ***** válasza:

Szia,én dec. 8-ra nem várom.A bal petefészkemnél görcsölök,remélem összejön végre.


[link]

2011. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
A múlt hetes vok....bocs, azt hittem olyan emberekkel akarsz beszélgetni, akik babát terveznek, és még nem jött össze.... töröld ki a válaszom nyugodtan... szép napot
2011. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is 8-ára nem várom. 23-án volt az ovu! Nagyon jó lenne, ha összejönne, már nagyon szeretném. Sajnos görbét nem tudok mutatni és ovu teszttel néztem a pé-t.

Zsófi

2011. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!