Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki már a kimaradt...

Ki az aki már a kimaradt mensi előtt napokkal tudta, hogy babás? A teszt is mutatta, már a mensi előtt és rá is érzett?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 10:39
1 2
 1/14 Grófházy ***** válasza:
100%

nekem a nemvárt előtt nagyon viszketett a mellbimbóm,és sokat kelle pisilnem,de tudtam,hogy nem fáztam meg.

Reggeli után egy pár órára éhes voltam,ami sohasem volt rám jellemző,mert délig csak inni szoktam.

Na meg az aluszákonyság...akár mennyit aludtam,délutén annyira álmos voltam.

2009. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A fáradékonyság az első olyan tünetem ami elgondolkodtat, a többi a mensié is lehet.2 napja minden nap délután aludnom kell egyet, mert nem bírom, leragad a szemem.Már most is ásítozok, és reggel is alíg bírtam kikelni az ágyból!:)
2009. máj. 13. 10:44
 3/14 Grófházy ***** válasza:
100%

megint 1.vagyok.Egyéb más tünetem nem volt,mivel mensi előtt voltam 2 nappal.A cicim fájt egy kicsit,de mivel tudtam,hogy hamarosan meg kell jönnie,ezzel nem foglakoztam.

Mikorra nemvárod?

Megírod mi lett?

Drukkolok nagyon

2009. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem erős émelygés kb 10 nappal pé után, főleg kocsiban, és éjjel, ágyban fekve. Éreztem, hogy minden más. Ma + teszt.

2009. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1.nek: hétfőre nem várom.Már nagyon tesztelnék, de tudom még korai!Már lehetne hétfő!:)

2.nek: Gratulálok!!!!!:)Boldog babavárást!

2009. máj. 13. 11:15
 6/14 A kérdező kommentje:
Hétfő előtti nap ne nagyon teszteljek, igaz?:(
2009. máj. 13. 11:16
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazából azt sem tudom mikorra ne várjam.Eddig mindig 28 napos ciklusaim voltak, de múlt hónapban a 28.napon egy csepp vér, majd a 29.napon kicsit több barna, és a 30. napon reggelre, illetve éjjel jött meg!Most viszont nem mértem a hőmet így nem tom mikor volt pé-m!Szerintetek?
2009. máj. 13. 11:21
 8/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Köszi szépen, aranyos vagy. Szerintem még nagyon korai lenne tesztelned, még nem mutatná ki valszeg, és akkor csak letörnél. Nekem 30-33 nap egy ciklus. Ma a 32. napon vagyok, és a tesz még elég halvány. Ha még pár nappal hamarabb tesztelek, tuti nem mutatta volna. Igazából még így is korai volt. A dokik szerint 5 napos késésnél érdemes tesztelni, én is akkor akartam, de nem bírtam ki.
2009. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia,én a kimaradt mensi napja elött 3 nappal már pozitivat teszteltem.De éreztem ,hogy baba lessz,mert reggelente szédelegtem,illetve émelyegeni kezdtem.Most vagyok 9+5hetes.Kivánom ,hogy te is babás légy!
2009. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

3.nak:Boldog babavárást Neked is!Gratulálok!

2.nak:Tudom, hogy korai lenne a tesztelés csak ez a fáradékonyság, és furi hasfájás miatt nehezen bírok magammal!:)Párom is azt mondja felesleges a nemvárt napja előtt tesztelnem!Az a baj, hogy itthon vagyok (sajna :() és így nehéz elterelni a figyelmem, ebben a hátralévő napokban!Eddig nem is foglalkoztam a dologgal, csak tegnap óta!

2009. máj. 13. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!