Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon mitől lehetséges ez?...

Vajon mitől lehetséges ez? (info lent)

Figyelt kérdés

24én kellett volna megjönnie, de még mindig semmi! 16án voltam elvileg a 21.napon progeszteront nézetni, aminek az értéke 9.73 lett! Van arra lehetőség, hogy később volt peteérésem és ezt mutatja az érték, és esetleg ezáltal kitolódik a mensi is és talán-talán sikerülhetett a baba ebben a hónapban vagy csak szimplán összekeveredett a mensim a júliusban abbahagyott foggátló után? Eddig 28-30napra mindig megjött, most a 30hoz képest 2napja csúszik!

Amit még kérdeznék, bár kicsi más téma: szerintetek okozhat oldalt fekve hátulról való szeretkezés másnap reggelre pisilési fájdalmat, vagy véletlen egybeesés? Az elmúlt héten többször előfordult, de ah megittam 2l folyadékot enyhül és elmúlik a fájdalom!


2011. nov. 28. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
miért nem csinálsz terhességi tesztet?:..
2011. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még azért nem csináltam, mert ha késett a peteérés akkor az utána következő 14 nap még csak ma telt le! Várok a hét második feléig, nem akarok csalódni :(
2011. nov. 28. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!