Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján negatív Gravi...

Nemvárt napján negatív Gravi Hcg teszt? Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés

[link]


ciklusaim általában 28-29 naposak, a hőm 6 napja nagyon szépen fennt van! Mensi előtt leesik mindig és szokott barnázásom is lenni. Most azonban semmi ilyen jelét nem érzem mensinek.

Viszont a teszt ma reggel negatív volt!

Lehet még ez pozitív? Nagyon szeretnénk már babát!


2011. nov. 29. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:

van olyan ismerősöm,akinek csak az elmaradt menses után két nappal mutatta ki a teszt.

Ha később volt peteérésed mint a középidő,akkor előfordulhat.

2011. nov. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet ez még pozitív :) nagyon ígéretes a görbéd, szerintem pár nap múlva tesztelj újra. Szurkolok!
2011. nov. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Simán lehet baba! Én a nemvárt 3. napján negát teszteltem és a 10. napján (amikor 10 napja késett) ezt:

[link]


Úgyhogy nyugi!!!

2011. nov. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok. Lehet estére veszek egy 10-es qupidot és megcsinálom!

Akkor még van remény!


Gratulálok a pozitív teszthez! Jó Babavárást!!

2011. nov. 29. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, elhiszem, hogy türelmetlen vagy, de ma este teljesen felesleges(nek gondolom) még egy tesztet csinálni. Várj 1-2 napot, és reggel csináld meg egy másmilyennel. Persze, hogy van még remény, nekem is 2 nappal a nemvárt után mutatta csak ki. Majd írjál.. :)
2011. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi újság?
2011. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!