Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4. -én voltunk együtt, lehet...

4. -én voltunk együtt, lehet még negatív a teszt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 12:30
1 2
 1/14 anonim válasza:
2 hét után már majd' biztosra fogja írni a teszt. Várj még vele pár napot.
2011. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ebből még nem tudjuk, hogy neked mikor volt peteérésed. Utolsó menstruáció 1. napja?
2011. aug. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Július 23 .-án volt az utolsó menstruációm első napja !

Amikor együtt voltunk a cervixnyák nyúlós volt :)

2011. aug. 16. 12:58
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha 28 naposak a ciklusaid, akkor esélyes kicsit a teherbe esés, hosszabb ciklusnál már nem annyira valószínű, hogy terhes vagy.

Mi a ciklus 19. napján voltunk együtt, nekem 30-31 naposok, és akkor lettem terhes.

Augusztus végén tesztelj egyet, ha addig nem jön meg, minden kiderül. :)

2011. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Ildiko-ka válasza:

hello

nekem is pont igy van kedves kerdezo.23volt utolso mensim en is 20-ra varom mi is 4 voltunk egyut akkor volt pete eresem a doki szerint mert az nap voltam dokinal.en is kivancsi vagyok sikerult e mi nagyon szeretnenk babat mar egy ideje probalkozunk.en mar felek tesztelni en meg ki birom valahogy szombatig.volt mar csalodasom igy nem ringaton magam alomba.de szoritok neked is.udv nektek

2011. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nekem juli 22 volt az utolso nap,pentekre nem varom. Tegnap tszteltem egy eleg silany tesztel,negativ. Varok pentekig. A baj csak az,hogy kozben barnazgatog,neha halvanyan verezget... Szoritok nektek lanyok! :)
2011. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Elozo vagyok,rosszul irtam. Utolso mensi elso napja juli 22... :)
2011. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ildikó-ka írj majd mi lett az eredmény ! Tüneteid vannak ?

Köszönöm a válaszokat !

2011. aug. 16. 21:04
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem is neg a teszt még,3-4n voltunk együtt.Csak sajna ma reggel leesett a hőm is:(valószínű,h megjön:(
2011. aug. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ildiko-ka válasza:

Hello

Fogok irni persze hogy hogy alakul.Tunetekel ugy vagyok hogy lehet mar hogy be beszelem magamnak mert anyira szeretk babat. Meleg az faj es erzekeny pufat vagyok es faradekonyab vagyok meg tegnap egy fil latara csak ugy el bogtem magam :) parom meg ilyedt hogy mi tortent semi kulonos csak ram jot a siras. de meg harom nap es talan el dol mi a helyzet.irni fogok adig minden jot kivanok mindenkine!

2011. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!