Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

19-én lefeküdtem a barátommal sajnos nem védekeztünk de nem ment belém (lovagló pózban voltunk ha ez számít valamit). kb 23 naponta szokott meg jönni már kb 4 hónapja (előtte 27 naposak voltak a ciklusaim)3 éve menstruálok. ha úgy nézzük hogy 23 napos a ciklusom akkor 23-án meg kellett volna meg jönnie ha 27-el nézzük akkor 27-én kellett volna megjönni

még mindig nem jött meg eléggé stresszes az életem de előtte is az volt és akkor nem voltak késések csak mikor anorexiás voltam de most már normálisan étkezem és a súlyom is normális

elég sok a hüvelyváladékom mostanában lehet hogy valami fertőzés áll a háttérben bár a sok hüvelyváladék a terhesség egyik jele is :S

mennyi az esélye annak hoyg terhes vagyok?

előre is köszönöm a válaszokat

17/l


2011. nov. 29. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pont akkor volt peteérésed akkor 33%-k esélyed van rá! Ha nem akkor nagyon kevés, de mivel kétesélyes ezért mondhatnám azt is hogy 50% vagy igen vagy nem! Késik már?
2011. nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Virág6 ***** válasza:
Ha nem ment beléd,akkor nem vagy terhes.A menzesz késhet,bármitől.Ha viszont úgy védekeztetek,hogy idő elött kivette,akkor esélyes lehetsz a terhességre.
2011. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp csinálj tesztet, mert gondolom tudod, hogy távoznak az előnedvel is spermák, és a terhességhez, úgye egy jó kis katona is elég, szóval van re esélyed, de csekély!!! Biztonságból csinálj tesztet, és ha nem jön meg pár napon belül, bármi is az eredmény menj orvoshoz!!!!
2011. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat

hál istennek ma reggel megjött

2011. nov. 30. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
szia,nekem 6napja kesik,nagyon be vagyok rezelve,nekem is sok a huvelyvaladekom :|
2011. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!