Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi lehet az esélye annak,...

Mennyi lehet az esélye annak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt hónapban voltam ultrahangon, és akkor azt mondta az orvosom, hogy mind a 2 petefészkem tele van apró kis cisztákkal, ezért nincs már menzeszem augusztus óta. Mondta, hogy ha ebben a hónapban sem jön meg, menjek vissza hozzá novemberben és megbeszéljük a továbbiakat.

Elkezdtem gyógyteákat inni október elejétől.

A párommal kisbabát szeretnénk és októbertől kezdve belém élvez. Utoljára október 9. és 10.- én voltunk együtt.

Lehetséges, hogy terhes legyek ilyen körülmények ellenére??

1 hete kb. alig bírok feküdni, bárhogyan fekszem, úgy érzem leszakad a derekam...

Ha tesztelnék, már kimutatná a teszt, ha terhes vagyok?


2011. okt. 22. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel nincs meg,így azt sem tudjuk kb mikor lehetett peteérésed.Így nehéz eltalálni azt a napot,amikor termékeny vagy.Nem is tudom mit kell tenni ilyen helyzetben.Vannak külső jelei a peteérésednek?Pl nekem fáj olyakor a mellem,és más állagú a folyásom.
2011. okt. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tesztelhetsz, de inkább orvoshoz menj. Még akkor is ha negatív a teszt. Nővéremnek sajnos egy ilyen alkalomkor azonnal műtőbe kellett mennie, mert nagy volt a cisztája. Persze, azóta semmi gond és lehet gyereke.

Ha továbbra is cisztás vagy, akkor javasolom, h menj el egy endokrinológiai kivizsgálásra, mert a bajodat inzulinrezisztencia is okozhatja.

2011. okt. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!



Nekem júliustól,szeptemberig nem volt menzeszem.

A jobb petefészkem tele van cisztával,kaptam gyógyszert ami meghozta a mensit,szep 26-án jött meg,és okt. 10-én mi is próbálkoztunk a babával,most 24-én van a nem várt napja,nagyon remélem hogy pozitívat tesztelünk mind a ketten :)

szorítok Neked :)

Írj majd feltétlenül hogy mi van veled.

2011. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!