Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek sikerült elsőre a baba?...

Kinek sikerült elsőre a baba? Milyen időközönként voltatok együtt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 07:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekünk a második baba sikerült elsőre, pedig esély nem lett volna rá.

Nem számolgattam semmit.

Max. heti 1X bújtunk össze, semmilyen praktikát nem alkalmaztunk.

Mégis itt a 13 hetes magzatom a pocakomban.

Nem gondoltuk volna, úgy voltunk vele jöjjön, amikor jönni akar, hát most akart!

Nem is tudunk visszaemlékezni, hogy melyik lehetett az az alkalom...

2011. nov. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan mégcsak holnapra nem várom,de ez az első próbálkozás (fogamzásgátló abbahagyása után rögtön) a mensi után kétnaponta együttvagyunk,majd megírom,h mi lett reggel. Ma teszteltem egyet,de rossz volt a teszt...nem volt controll csíkom...
2011. nov. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak nagyon gratula:)ÉS vigyázz magatokra!:)

Másodiknak pedig nagyon drukkolok,hogy pozi legyen a teszted és várom az eredményt!:))

2011. nov. 30. 07:46
 4/15 anonim ***** válasza:
Első gyermekem rögtön összejött, naponta voltunk együtt. Második még nem jött össze, de szoptatok, lehet, hogy ezért nem sikerül.
2011. nov. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

2. gyerekem 3 alkalomból sikerült elsőre, a menstruáció vége és félidő közötti időben.

Az első gyerekem 4. hónapban fogant meg, pedig akkor.... :D

2011. nov. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyermekem az első hónapban megfogant. 2-3 naponta voltunk együtt. De igazából sose számolgattuk a napokat, mert úgy nagyjából amúgy is ennyiszer lettünk volna együtt.
2011. nov. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdező,te mikorra nem várod?Első hónapod gondolom neked is... ?! Gyógyszer után? Figyeled az ovulációt vagy csak szimplán próbálkoztok?Milyen időközönként?
2011. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az lemaradt: 2.voltam... És mindenképp írom,h mi az eredmény holnap vagy azután...
2011. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen első hónap,de nemszedtem gyógyszert:)Mi sajnos munka miatt nemtudunk mindig együttlenni pl most ovu utáni napon tudtunk csak:S
2011. nov. 30. 11:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező,megejtettem a tesztet ma...negatív lett,de nem jött meg, viszont múlt héten szerdán este a cicim,ill.pontosabban a bimbóm olyan érzékeny volt,ez tartott másnap estig és megszűnt ,még sose történt ilyen,nem tom mitől lehet,lehet a peteérés jele,talán kitolódott 17-18.-áról 23-24.-ére ? Vagy egyszerűen,mivel ez az első hónap foggátló után még nem volt peteérés na mind1 is majd kiderül,te mikor tesztelsz?
2011. dec. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!