Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Mastodynon cseppeket mikor...

A Mastodynon cseppeket mikor kell elkezdeni szedni?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy meg kell várni a vérzést vagy lehet a ciklus közepén is? Fontos!!!
2011. dec. 1. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is szedtem. Nem kell ciklushoz kötni. Ez egy homeopátiás , nagyon hatékony készítmény. Kezd el szedni nyugodtan, akár ma is.
2011. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, holnap beszerzem. És nem fogja felboritania ciklusomat?
2011. dec. 1. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, bár válaszolni nem tudok kérdésedre, de én is most kezdtem el ezt szedni, ha gondolod beszélgethetnénk majd, h kinél mit okoz :D
2011. dec. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vok én azért szedem mert úgy néz ki nincs peteérésem! Júliusban hagytam abba a foggátlót azóta megjött 28napra most csúszott 5 napot! Te miért akarod szedni?
2011. dec. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok:

Én a magas prolaktin szint miatt szedtem. 1 évvel a szoptatás abbahagyása után is volt tejcim, bár csak ha megnyomtam a mellem.

"Mellékhatásként" beállt az addig igencsak zavarodott ciklusom és a PMS-el sem kellett többet bajlódnom. 3 hónapig szedtem és én csak ajánlani tudom.

Mivel ennyire helyreteszi a hormonháztartást, azoknak is kiváló, akik babát szeretnének.

2011. dec. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is szintén magas prolaktinra szedem. Megmondom őszintén én már szedte (másfél üveggel) nyár elején és akkor is ciklus közben kezdtem neki.Akkor egy kb 2hetes késést idézett elő. Mivel nem lettem terhes abbahagytam. És most megint rászánom magamat a szedésre.Tudom hamar adtam fel a szedését :( Most már kitartóbb leszek.
2011. dec. 2. 23:18
 7/7 anonim válasza:

Most írták fel nekem is a mastodynon cseppet, még nem kezdtem el, mert még tart a fogamzásgátló tabletta.

De aki már használta mondja már el hogy mégis hogyan meg mikor kell szedni? ugyanis én nagyon tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban. Nekem 3 hónapja állították vissza a mentsruációmat. Ugyanis rendszertelen volt 1 évig amíg nem szedtem gyógyszert. Aztán most eldöntöttük hogy babát szeretnénk, és a doki ezt a homeopátiás szert adta. Ez mellett teherbe fogok tudni esni? 23/L

2012. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!