Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátcserje kitolhatja a...

A barátcserje kitolhatja a ciklust, ha mastodynon cseppeket is szedem mellette?

Figyelt kérdés
a másik kérdésem pedig az, hogy a palástfű tea mit csinál, ha a ciklusom 2. felében iszom? PCOS vagyok.
2009. okt. 28. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A mastodynon cseppekben is barátcserje van, ne szedj duplán! Egyébként igen, ki is tolhatja!
2009. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
doki mondta, hogy szedhetem nyugodtan, akkor most hogyan tovább?
2009. okt. 28. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:

igen kitolhatja. A palástfű tea , abban segít , hogy a méhfalat készíti fel a beágyazódésra , ill segíti a megtapadást.

"A palástfű méhizomerősítő hatású, illetve segít a hormonszintet beállítani."

2009. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért mondta ezt a dokig. A Mastodynon cseppek egyedüli hatóanyaga a barátcserje. A barátcserje-kapszulának is egyedüli hatóanyaga a barátcserje. (Sőt, a Premens tablettának is.) Minek szednéd ugyanazt a hatóanyagot két küéönféle formában?


nekem egyetlen árva nappal sem tolta ki. Viszont a közti vérzésem és a pms tüneteim teljesen elmúltak tőle. Nekem bevált.



A palástfű-tea a ciklus második felében a méhnyálkahártyát erősíti, így segítve a babó beágyazódását.

2009. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor ihatom a palástfű teát a ciklusom közepétől?

Eddig 28 napos volt a ciklusom, mostanában teljesen felborult, kiderült, hogy peteérésem sincsen. Akkor kb a 14. naptól ihatom a palástfüvet, nem árthat? most is 2 napja késik, egyenlőre azon izgulok, hogy egyáltalán megjöjjön :(

2009. okt. 29. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!