Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30. napon negatív teszt, és...

30. napon negatív teszt, és semmi menstruáció! A doki azt mondta várjak jövőhétig és menjek UH-ra ha nincs menses! Valakinek hasonló vagy vélemény!?

Figyelt kérdés
Fel van puffadva a hasam, érzékeny a mellem, nagyon jó az étvágyam, napok óta minden hajnalban felébredek! A ciklusom általában 25-28. nap közé esik!
2011. dec. 1. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden okés lessz.Nekem sajnos volt így és mire uh-ra mentem volna utkozben dokihoz jott meg.
2011. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ Mimo! Egyenlőre nem érzem semmi jelét hogy meg akarna jönni! Neked volt valami tüneted?
2011. dec. 1. 18:50
 3/5 ZsZs27 ***** válasza:
Egy barátnőm édesanyja már két hónapos terhes volt (orvos igazolta), de az otthoni terhességi teszt még akkor is negatív lett. Szorítok neked!
2011. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát úgy legyen Kedves ZsZs! :)

Jelen esetben nem tudok többet tenni csak azt amit mondd az orvos, használni amit felírt, és várni jövőhétig!

Köszönöm a választ! :)

2011. dec. 1. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
szia lett baba??
2012. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!