Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit szedek+ Gynevac...

Clostit szedek+ Gynevac injekciót, csütörtök este voltunk együtt a párommal, pénteken volt peteérésem, és péntek du óta fáj a petefészkemnél, meg ha megnyomom a méhemet ott is. Újra begyulladt valamim? Vagy babás lennék?

Figyelt kérdés
De néha annyira fáj, hogy menni is alig bírok.Egész hétvégén feküdtem. 1 hónapja volt méhgyulladásom, de 2 hete nem is fájt, tehát kigyógyultam belőle. Újra visszajött a gyulladás vajon? Vagy hogy több petém érett meg és ez fáj annyira? Segítsetek... ma vagyok a 18 napomon.
2008. márc. 25. 10:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és a hőm ma 36,8.
2008. márc. 25. 10:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Clostyt szedek és kaptam Gynevacot, de ilyen tüneteket nem éreztem. Sajnos az első hónap sikertelen volt,de szerintem, ha babás vagy, azt még nem érzed ilyen hamar, max a beágyazódás körül szurkálhat, vagy az elmaradt mensi után. Ha ennyire fáj, mindenképp keresd fel a dokidat, mert ezzel nem szabad játszani!! Nehogy ez hasson rosszul!

Szorítok, hogy minden rendben legyen nálad!!!

2008. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Closti cisztát okozhat, előfordulhat, hogy nálad kialakult, és azért fáj a hasad. A peteérési fájdalom nem tart ilyen sokáig. Keresd fel a dokid hamar!
2008. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat. Holnap sztem el is megyek, de félek ha megvizsgál, és netán babós lennék akkor az elmenne. Nem? És a ciszta az is ilyen hamar lehet? Mármint az fájdalmas? Én azt olvastam, h az nem fáj.
2008. márc. 25. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!