Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudhatom hogy menszesz...

Honnan tudhatom hogy menszesz után azonnal terhes lettem? Ha fáj a hasam és szúr, utalhat arra 2héten belül?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ritkán esik teherbe a nő egyből a menstruáció után, de nem lehetetlen. A hasfájás, és szurkálás utalhat beágyazódásra, nekem ez volt, de nem ilyen korán, hanem a kövi menstruáció előtti pár napban. De hasonló érzés volt, mint ami peteérésemkor szokott lenni. Máskor nem szoktad érezni?

Ne görcsölj ezen nagyon, és ne éld bele magad még semmibe, várd meg a következő mensid, és ha késik, tesztelj.

2011. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenki érez valamit mikor teherbe esik.

De ez nekem korainak tűnik. Elvileg az ovuláció a mensi első napjától számítva a következő elsőjéig a közepén van, ekkor lehet teherbeesni. Legyen ez kb 13-15 nap a mensid első napjától. Szóval ha minden rendben és így van ovud, akkor nem lehetsz kismama két hetes különösen nem.

De előfordult már azért, hogy máskor volt az ovulációja az illetőnek.

2011. dec. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két heteset már a terhességi tesztek kimutatják.
2011. dec. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hasonló érzésem még nem volt.nem mindig rendszeres a mensim.szóval nem tudom most mi van...de várok még 2hetet ha semmi irány a doki.attól függetlenül örülnék ha az lennék.
2011. dec. 4. 01:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Én menszi után estem teherbe,azóta 1,5 éves a kicsim.Nem kizárt.
2011. dec. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!én sem bánnám ha az lennék!már várjuk nagyon a picit!remélem most jól érzem és az vagyok!
2011. dec. 4. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!