Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus alatti hőmérsékletről...

A ciklus alatti hőmérsékletről kérdeznék! Tehát a ciklus elején alacsony a hő a pé-t elérve felmegy pár tizeddel teljesen a menszeszig a menszesz napján újra lemegy pár tizeddel? Ha nem jól értelmeztem amiket olvastam javítsatok ki léci!

Figyelt kérdés
Már megvolt a pé-m (szep.30-án volt)és aznap és utána voltunk együtt a párommal.Napközbe(tudom nem akkor kell mérni de kíváncsi voltam mennyi)37,2 volt és napok óta napközbe magas!!Ha nem vártig és utána is magas marad akkor terhes lehetek??
2011. okt. 4. 13:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/342 anonim ***** válasza:

a napközbeni hőmérőzés nem számít mert mozgást végzel és a szervezet hőt termel.


az eleje meg stimmel mensi alatt alacsony, majd ovukor peteéréskor megemelkedik és fent is kell maradnia, ha leesik akkor megint meg fog jönni.

2011. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/342 anonim ***** válasza:

Nap közben mindenkinek magasabb, még a férfiaknak is, mivel mozgunk, és az eleve hőt termel.....

MINDIG az ébredés utáni testhő a mérvadó! Amit ugyanakkor és ugyanott célszerű mérni.

Így érdemben nem mondhatunk egyebet.

2011. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/342 A kérdező kommentje:
kb.36,2 3 szokott lenni az alaphőm tehát ha holnap reggeltől mérem és a nem várt után is fent marad akkor tuti terhes vagyok??beágyazodásnak lehet tünete a has puffadás az alhasi szurkálodás és a has feszülése??vagy mik a jelek??
2011. okt. 4. 14:10
 4/342 anonim ***** válasza:

Nem várt után ill. a napján már csinálhatsz tesztet, aminek már illene mutatnia legalább halványan, de ha nem,akkor mérd tovább a hődet. Igen, ha fent marad, akkor esélyes baba.

De ne keresd ennyire a tüneteket, mert könnyen be is képzelheted. A beágyazódásnak legtöbbször semmi tünete nincs.

2011. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/342 A kérdező kommentje:
oké!!Köszönöm a válaszoltatok!!Mérni fogom a hőmet hátha fent marad és hátha baba lesz belőle!!Ha pé-kor és utána voltunk együtt a párommal mennyi az esély a pozitív tesztre??
2011. okt. 4. 17:20
 6/342 anonim ***** válasza:
ez is sok mindentől függ, hátra hajló méh, párod spermái stb, ha egészségesek vagytok akkor 30%
2011. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/342 A kérdező kommentje:
A szájba meddig kell mérni a hőt?Mert a mi hőmérőnk digitális de csipogni kezd és én akkor vettem ki a hőmérőt.Várni kellet volna még?Így mértem reggel 36,4-t.De viszont csak okt.14-én kellene megjönnie.Tudom ez a egy mérés nem mond még semmit de nem kellet volna magasabbnak lennie a hőmnek?
2011. okt. 5. 07:43
 8/342 anonim ***** válasza:
használj inkább sima hőmérőt és 5 percig mérd.
2011. okt. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/342 A kérdező kommentje:
mindenki a digitális hőmérőre esküszik.nem jól mértem a digitálissal?Ha az alaphőm 36,2 akkor mennyire kellene felmennie?csak pár tizedet?és a 36,4-en marad akkor az jó?persze a mensziig és utána se esik le
2011. okt. 5. 08:10
 10/342 anonim ***** válasza:
Digitálissal is 5 percig mérd, ne a csipogásig. Akkor valószínűleg magasabbat fog majd mutatni 36,4-nél.... De egyszeri- kétszeri mérésből nem sok következtetést lehet levonni, mérd tovább, és majd kiderül....
2011. okt. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!