Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A megvastagodott méhnyálkahárt...

A megvastagodott méhnyálkahártya mire utalhat, ha nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Most voltam hüvelyi uh-n. Babát szeretnénk, ezért ellenőriztük, hogy van-e peteérésem. (első gyereknél voltak ilyen gondok). A doki azt kérdzete, hogy nem lehetek -e már terhes? Mivel rendesen megvolt és a ciklusom közepén vagyok, szerintem csak abban az esetben lehetnék, ha mesni előtt estem volna teherbe. A lényeg, hogy 1 hét műlva kell visszamennem. Persze, hazafele vettem tesztet, ami negatív lett.:-( Akkor mitől lehet vastag a méhnyálkahártyám?? Ja és azt is mondta, hogy a másik oldalon van érő tüsző. Annyira lesokkolt a terhesség lehetőségével, hogy elfelejtettem visszakérdezni, hogy a kettő nem zárná ki egymást??
2011. dec. 3. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire utalhat, lehet, hogy csak úgy ilyen vastag. Egyébként igazad van, hogy elvben a 2 kettő kizárja egymást, terhesség esetén nincs peteérés.
2011. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Mennyire vastag? A nyálkahártya nem hirtelen vastagszik meg, hanem fokozatosan épül fel a ciklus során a hormonok hatására. Nekem ciklus közepén kb 7mm volt, ez átlagos vastagság ilyenkor, ha nem sokkal vastagabb, akkor teljesen normálisan működsz. Én is úgy tudom, hogy kizárja egymást sz érő tüsző és a terhesség.

2011. dec. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt nem mondta milyen vastag. Annyi van a papíromon hogy: Grav? Meg a köv. Uh-ra az időpontom. Gondolom a doki is tujda, hogy ha a 7 mm a normális, akkor nem terességről van szó. EGyértelműen mutatta az uh-n, hogy nézzem meg, milyen vastag. (Jó, mondjuk nekem minden csak egy paca látszott)

Tegnap olvastam valahol, hogy megesik a tüsző érés a terhesség első hónapjaiban, csak a végén felszívódik. Meg olyat is olvastam, hogy valaki két gyerekkel lesz terhes, úgy hogy két különböző időpontban fogan. Őszintén szólva azért ezek nem biztos forrásból voltak, és én úgy vagyok vele, hogy hiszem, ha látom.. Mindenesetre, még mindig nem tudom, hogy mitől lehet megvastagodva, ha nem terhesség. Tök örülnék, ha az lenne, csak azért látok rá igen kicsi esélyt, mert meg is volt viszonylag rendesen (7 nap helyett 5 napig) meg ugye a teszt is negatív lett.

2011. dec. 4. 08:36
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is vastag volt,de én szedtem vitaminokat (e-vitamint) szerintem nekem attól volt.Te nem szedsz esetleg valamit?
2011. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk e-vitamint én is szedek. Heti 1-2 szemet. 100 mg/db.
2011. dec. 4. 11:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor visszamész én megemlíteném neki az e-vitamint.Az én dokim azt mondta,hogy nem valószínű a vitamintól (terhességre gyanakodott,de megjött 2nap múlva) de én mindenhol olvasom,hogy megvastagítja.
2011. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem amennyit én szedek, az nagyon kevés ehhez. De sosem lehet tudni, rákérdezek.
2011. dec. 5. 00:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Hol van megvastagodva?

Nincs megvastagodva

2014. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális -
2014. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele -
2014. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!