Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek az én görbém is!...

Megnéznétek az én görbém is! Van esélyem még rá hogy kismama legyek ebben a hónapban? A ciklusaim 32-35 naposak. Második gyerkőccel már lassan két éve próbálkozunk!

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 2. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem a 16 napon volt Pé-d, nem akkor, ahogy behúzta a gép. Elkezdett felfelé menni a hőd, ami jó jel. Szorítok, hogy sikerüljön! De nekem elég gyanús a 22. nap is. Lehetséges, hogy nagyon kitolodott a Pé-d ebben a hónapban. Szerintem reménykedhetsz! Jókor voltatok együtt mindkét esetben!:)
2009. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ti mindent megetettetek az ügy érdekében,de hormonzavaros a görbéd.
2009. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy megkérdezem szted honnan hormonzavaros mert cikk-cakkos?nem értek hozzá csak érdekel azért kérdezem.

Köszönöm .

2009. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert nincs egyértelmű alacsony és egyértelmű magas hőmérsékletű fázis benne.

Ha elfogadjuk ezt így akkor sem ment fel eléggé a hő.

2009. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem és köszönöm szépen megnéznéd az enyimet is igaz csak 2 hét mulva kell megjönnie de ugy nézem nagyon értesz hozzájuk az a cim 2.fele hogy életem első görbéje.De lehet válaszoltál már nem tudom köszike majd nézem a válaszokat.
2009. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsa nem megjönnie kéne..:-)
2009. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hormonzavar elméletileg nem lehet teljesen kivizsgáltak, minden értékem jó! Sehol semmi eltérés nem volt, az endokrinológiáról úgy küldtek el, hogy még pár hónap múlva sem kell visszamennem kontrollra. De azért érdekelne miből gondolod ezt a hormonzavart, meg minden amit ezzel kapcsolatban tudsz!
2009. jún. 2. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!