Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 6 napja, hogy szedem a...

Ma 6 napja, hogy szedem a duphastont.3 nap után elmúlt a barnázásom. Ez mindenképpen jót jelent ugye? Rendben van a baba?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

A terhesség elején én is szedtem dupahstont. Valszeg még sokáig kell szedned.

De a kérdés elég furcsa. Ha kételyeid vannak, irány a doki egy uh-ra.

2011. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, az jót jelent ha elmúlt a barnázásod! Megemelkedett a progi szinted, van ami védi a babát! A 12. hétig kell úgyis csak szedni, utána a méhlepény fogja "gondozni" a babót.
2011. dec. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A múlthéten voltam dokinál, minden rendben volt, a jövőhétre hívott vissza, de az még olyan messze van.

Csak azért kérdezem, hogy akinek elmúlt a barnázása annak biztosan megmaradt a baba?!

2011. dec. 6. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem igen.
2011. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem maradt meg a baba.Már az első nap elmúlt a barnázásom,de 5 nap múlva újra kezdődött , majd másnap megkezdődött a vetélés is.De nálad biztosan minden rendben lesz.Szorítok neked!
2011. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Én is használtam mellé Utrogestant.
2011. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!