Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rögtön elmennétek dokihoz, ha...

Rögtön elmennétek dokihoz, ha + lesz a teszt? Tud segíteni gyógyszerrel, hogy mindenképpen megmaradjon a baba? Nekem az előző 2 babám elment és nem szeretnék így járni a 3. -kal is.

Figyelt kérdés
Nekem az előző 2 babám elment és nem szeretnék így járni a 3.-kal is. Az elsőnél barnázgattam, a második spontán volt, de kicsit félek, nehoyg iylen legyen a 3. is.
2009. ápr. 23. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos hogy amint + lett a teszt, mennék a dokihoz - biztos ami biztos. Tudnak gyógyszerrel segíteni, hogy a baba biztos megtapadjon. Szedsz amúgy most valamit? Folsav, E vitamin stb?

Szurkolok hogy mielőbb + teszted legyen! :)

2009. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok és szerintem menj orvoshoz! Ő majd ad valamilyen gyógyszert, hogy meg maradjon a baba!

Sok boldogságot! :o)

1 kismama

2009. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A te esetedben egyből dokihoz mennék. Van olyan gyógyszer, ami erősíti a megtapadást stb. Ha nem lenne ilyen "előéleted" elég lenne csak a hatodik, hetedik héten elmenni, mivel előtte nem is nagyon lát a doki bármit is. Akkor meg általában már van szívhang is.
2009. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is volt már sajnos két vetélésem és a dokim azt mondta, hogy amit + tesztem lesz keressem meg, mert ír utrogestánt!

Szorítok!

2009. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Múlt hónapban szedtem Elevitet, de felszedtem tőle 6 kg-t, így abbahagytam. Most nem szedek semmit, próbálok sok gyümölcsöt és zöldséget enni. Ittam már teákat is, de aztán leálltam vele, mert nagyon rágörcsöltem a témára. Így most a sorsra bízom és ha +, rohanok a dokihoz. :)
2009. ápr. 23. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!