Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elméleti kérdés teherbeeséssel...

Elméleti kérdés teherbeeséssel kapcsolatban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha valaki évek óta gyógyszert szed, rendszeresen megjön a menzesze, nincsenek terhességi tünetei de mégis terhes lenne, annak miből derül ki? És mivel nem tudta, hogy terhes, a további gyógyszer mennyire árt a magzatnak?
2011. jún. 14. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek tünetei akkor abból hogy nő a hasa meg megérzi hogy a baba megrúgja.Elvileg nem lesz baja a babának,bár kérdéses hogy arra az esetre is vonatkozik-e amit te is felvetettél,nincsenek tünetei és csak hónapok múlva veszi észre a babát a mozgásból.
2011. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hány hónaposan érezheti először a baba mozgását? Mennyit nőhet akkorra a hasa?
2011. jún. 14. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát azt hiszem 5 hónaposan lehet az első magzatmozgást észlelni,hogy mekkora lesz a hasa az alkat függő nekem6 hósan lehetett kb.csak rendesen látni.
2011. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak onnan jutott eszembe, hogy a discovery-n szokott menni ez a Nem tudtam, hogy terhes vagyok című műsor és ez nekem olyan hihetetlen. Innen jutott eszembe, hogy ilyen esetben én honnan tudnám, ha terhes lennék.
2011. jún. 14. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!