Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor beágyazódás történik...

Amikor beágyazódás történik azt érezhetem? Ha igen mit érezhetek? Cicifájás, derékfájás? Vagy ezek menstruáció jelei?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

semmit

sokan ráfogák hogy érzik, aztán ha terhesek maradnak veregetik a vállukat hogy na én éreztem, de semmit nem érzel.

2011. dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem pedig igenis érezhető. :)

Az első gyerekemnél nem éreztem a peteérést sem, a szülés óta mindig megérzem. Most peteérés után a 8. napon éjszaka enyhe alhasi szúró fájdalmat éreztem, fel is ébredtem rá. Ma meg már a második pozitív tesztemet teszteltem. Szóval szerintem érezhető.

2011. dec. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló:

Nem úgy értem hogy a hasamban hanem hogy ha beágyazódik utána reagál e bárhogy a testem?De ha figyelmesen elolvasod a kérdésemet akkor látod hogy mit írtam!..

Ilyenről tudok hogy ha beágyazódik akkor elkezdődik a HCG termelés és arra pl a cici reagál...

És nekem konkrétan úgy szurkál hogy keresztbe állnak a szemeim!

De mivel ott a derékfájás lehet hogy mensi ezért kérdezem...


Kedves Második válaszoló:

Gratulálok neked!Sok örömöt és boldogságot kívánok a kicsihez!:)

2011. dec. 9. 09:24
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Utólag vissza gondolva beágyazódáskor hasmenésem volt és lázas voltam pár napig. De ezt akkor nem tudtam hogy mitől van.
2011. dec. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

A kérdésed egyébként nem teljesen tiszta. Én inkább úgy értelmeztem, hogy magát a beágyazódást érezni-e, nem pedig arra, amit a kommentedben írtál, hogy utána milyen tünetek jelentkezhetnek.

Én éreztem a beágyazódást is. A tabi abbahagyása után érzékeltem a peteérést is, és rá egy héttel elkezdett szurkálni a hasam, ez eltartott 1-2 napig. Akkor még nem tudtam mitől van, nem gondoltam terhességre, mert még nem volt betervezve, csak nem elég körültekintően védekeztünk. :) Aztán nem jött meg, és pozitív lett a teszt, úgyhogy utólag raktam össze a képet, hogy a valszeg a beágyazódástól szurkált, mert időben is beillet, és másoktól is hallottam ezt. Cicifájás csak később jelentkezett, inkább mást vettem észre. Pl. hogy sokszor kimelegedett az arcom, pedig nyugalmi állapotban voltam, és a szívverésem, pulzusom erősebben éreztem. Szóval éreztem, hogy valami megváltozott. Ez már akkortájt volt, mikor meg kellett volna jönnie.

Amúgy az a baj, hogy a menstruáció és a terhesség jelei eléggé azonosak. A mensis érzés, cicifájás, derékfájás stb. jelenthetik azt is, hogy meg fog jönni, és azt is, hogy terhesség áll fenn. Ha a mensit sosem előzi meg ilyen tünet, akkor esetleg lehet terhességre gyanakodni, de még az sem 100%, mert lehetnek eltérő ciklusok.

2011. dec. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem érezhető. Jelei lehetnek, vannak esetek amikor enyhe barnázás áll fenn, de ezek a kivételek. Én. pl semmi különöset nem éreztem menzesz előtt, pont olyan volt, mint máskor, hogy 2 nappal előtt volt a mindjárt megjön érzés. Csak aztán nem jött meg. Második nap késésnél tűnt fel, hogy már túl rég mintha készülődne és sehol semmi.

Egyébként az elsővel értek 100%-ban egyet.

2011. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Menstruációs görcsök+vérezgete,pont aznap leesett a hőm még bömböltem is hogy megint nem sikerült.Csorgott az előtejem és csak savanyú uborkát kivántam. 2 nappal a nem várt után lett pozitív a tesztem.
2011. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
22:25-ös vagyok!Az elsőnél majdnem ugyanazok a tünetek,kivéve nem volt előtej csorgás és nem kívántam az ubit. első terhesség vége felé csokit kivántam(lány),a második terhesség vége felé pedig a jégkockát (fiú).
2011. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából csak a peteérést érzem. Olyankor elég erős görcseim vannak, mint akkor, amikor megjön. 1-2 napig tart csupán, de érezhetően nem hasfájás, mert a petefészek környékén érzem a fájdalmat.


Viszont érdekes az emberi test, mert most 9. hónapja próbálkozunk a babával, 10-én kellene megjöjjön és már minden bajom van. Fáj a derekam, a mellem kb. 4 cm-t nőtt (sosem szokott) és időnként elég erős hasszúrkálást érzek már egy hete. Viszont, már van egy gyerekem és nála például semmi tünet nem volt a világon. Négy napja késett és mentem volna röntgenre, ezért csináltam egy tesztet biztos, ami biztos. Majd leestem a székről, amikor megláttam a két csíkot. A sikeres ciklus előtt jó pár alkalommal volt hányingerem a mensi környékén (volt amikor reggelente hánytam is), minden tünetet produkáltam és mégsem volt baba. Szóval azt hiszem, hogy megint az agyam szivat és biztosan nincs baba a dologban.

2012. jan. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lola9421 válasza:
56%

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem!

Május 30-án volt meg legutóbb azóta semmi.és kb4-5 napja volt az hogy nem védekeztünk a barátommal.szeretnénk babát:) de olyan mintha megakarna jönni görcsöl a hasam fáj a derekam.előtte 2 napig hányingerem volt meg néha megszédültem.csináltam tesztet is de nem mutatatta hogy terhes vagyok.vagy túl korai volt még tesztett csinálni?

Lehet belőle baba?

Előre is köszi a válaszokat! :)

2015. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!